5 порад як уберегти смартфон в холоди

Температура повітря на вулиці стрімко падає, тому пора подумати про захист улюблених гаджетів. Холод, вологість, сніг і інші чинники впливають на продуктивність і працездатність смартфонів. У чому ж проявляється неправильна робота смартфона при низьких температурах?

  • нестабільно працює тачскрін або не працює зовсім;
  • проблеми з акумулятором: смартфон показує низький рівень заряду, батарея сідає дуже швидко;
  • смартфон відключається або самостійно перезавантажується.

В результаті є ймовірність залишитися без связі.Чтоби уникнути такої неприємної ситуації візьміть до уваги 5 слушних порад:

1. Менше користуйтеся телефоном на відкритому повітрі.
Не варто діставати телефон з кишені на вулиці без особливої ​​потреби. Якщо все - таки потрібно відповісти або зробити важливий дзвінок, зайдіть в приміщення. При переохолодженні смартфона знижуються функціональні можливості не тільки акумулятора, але і дисплея.

2. Носіть телефон в теплому чохлі
Стильний зимовий чохол на телефон не тільки вбереже смартфон від пошкоджень, а й від холоду і вогкості. Зберігайте телефон у внутрішніх кишенях, так би мовити ближче до тіла. Телефон буде зігріватися від верхнього одягу і тіла, тому акумулятор буде розряджатися набагато повільніше.

3. Використовуйте голосове управління
У смартфонах на основі операційної системи IOS встановлено персональний помічник Siri, який можна попросити зробити дзвінок або знайти інформацію. В аксесуарах на операційній системі Android можна використовувати додаток Google для голосового управління.
Відмінна альтернатива, яка дозволить зберігати телефон в теплі - розумні годинники. Вони синхронізуються зі смартфоном на основі технології Bluetooth. На екрані годинника відображається інформація про вхідні дзвінки, повідомлення, події. Годинники дозволяють управляти деякими додатками і настройками смартфона.

як уберегти смартфон в холоди

4. Використовуйте гарнітуру під час розмови
При зміні температурного режиму, намагайтеся розмовляти через гарнітуру, а телефон залишати в кишені. Якщо ж гарнітури просто немає, нічого страшного не станеться. Варто пам'ятати, що тривале перебування девайса на морозі і різка зміна температур може спричинити за собою виникнення конденсату. Тому краще не піддавати смартфон переохолодження.

5. Не залишайте телефон в машині
Залишивши смартфон в машині при низькій температурі, ви піддаєте пристрій випробування, після якого воно може втратити працездатність. Робочий діапазон температур різних марок телефонів відрізняється. Фахівці компанії Samsung стверджують, що оптимальний діапазон для продукції виробництва корпорації коливається від мінус 10 до плюс 40 градусів за Цельсієм. Для продукції компанії Apple комфортний діапазон - від нуля до плюс 30.

Варто додати, що смартфон набагато краще переносить холоду, якщо ви подбали про його захист. Ринок аксесуарів для мобільних телефонів здивує вас різноманітністю чохлів різних видів.

Автор: Тарас
0 коментарі