9 секретів для економії батареї Android

Android-пристрої використовуються для виконання основних завдань, таких як дзвінки і відправлення повідомлень за допомогою передових додатків, а також ігор. Всі ці функції витрачають акумулятор телефону, а також споживають значні ресурси. Це також створює проблему швидкої розрядки батареї.

Щоб продовжити термін служби батареї пристрою, необхідно виконати кілька простих кроків

  • Вимкніть Wi-Fi

Постійно включений Wi-Fi споживає багато системних ресурсів. Намагайтеся вимикати його, коли виходите на вулицю або не мають наміру використовувати його протягом деякого часу.

  • Вимкніть Bluetooth

Це нормально, коли ви активно використовуєте смартфон, але бажано тримати Bluetooth вимкненим, коли ви його не використовуєте, щоб батарея пристрою не розряджалася.

  • Управління яскравістю пристрою

Дисплей смартфона виглядає краще, якщо використовувати велику яскравість, але вона споживає багато заряду батареї. Щоб уникнути цього, зменшіть її. Також можна встановити режим автоматичного яскравості.

  • Управління службами визначення місця розташування і GPS

Коли пристрій продовжує контролювати ваше місцезнаходження за допомогою GPS, Wi-Fi або мобільних даних, воно споживає багато ресурсів. При необхідності можна відключити служби визначення місцезнаходження.

  • Вимкніть додатки, що працюють у фоновому режимі

Є безліч додатків і програм, які працюють у фоновому режимі, розряджаючи смартфон без відома власника. Щоб закрити програми, що працюють у фоновому режимі, перейдіть в розділ налаштувань, виберіть «диспетчер додатків», потім «запуск додатків». Негайно закрийте їх, натиснувши кнопку «стоп».

  • Вимкніть вібрацію

Вібрація на вашому пристрої споживає більше енергії, ніж прості мелодії для дзвінка або повідомлення. Вібрація струшує весь пристрій, а цей процес вимагає набагато більше енергії. Краще поставте на дзвінок мелодію, а не вібрацію.

  • Вимкніть несуттєві повідомлення

Кожне нове повідомлення включається на екрані, споживаючи певні ресурси пристрою. Вимкніть всі непотрібні повідомлення, щоб продовжити роботу акумулятора, а також запобігти безглузде відволікання уваги.

  • Режим енергозбереження

Режим енергозбереження на будь-якому пристрої допомагає пристрою пропрацювати на кілька годин довше. Цей найбільш ефективний інструмент, доступний в пристрої, продовжить термін служби батареї.

  • Вимкніть «живі» шпалери

«Живі» шпалери виглядають на екрані красиво, але споживають багато енергії батареї. Ці шпалери активуються кожен раз, коли ви вмикаєте екран, що виснажує акумулятор. Вимкніть цю функцію, щоб заощадити заряд батареї.

Автор: Тарас
0 коментарі