UAH EUR USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Акумулятор iPhone 5S

Розробники iphone 5s представили на ринку не тільки нові можливості потужності і продуктивності для смартфонів Apple, але й подбали про те, щоб користувачі перестали переживати про місткість батареї, яка в цій моделі дивує своєю підвищеною місткістю. І якщо навіть ваша акумуляторна батарея для айфон 5 с почала згодом давати збої, підводити вас швидкою розрядкою, то це завжди можна виправити і купити батарею iphone 5s з абсолютно новим запасом технічного ресурсу.

Коли потрібно купити батарею iphone 5s: причини заміни акумулятора

Ви вже давно користуєтеся смартфоном і все чудово. Програми завантажуються миттєво, 3D-ігри виглядають чудово, ви прекрасно проводите час в соцмережах і тільки раптом стали помічати, що ваш гаджет все частіше вимагає підзарядки. Це не означає, що ви щось не те скачали. Швидше за все, цілком природно виробився ресурс батареї, або, може бути, що трапляється досить часто, відбулося механічне ушкодження (на кшталт кидали, все зовні нормально, але не для акумулятора) і щоб не підвести себе і не залишитися в потрібний момент без зв'язку та інтернету, найкраще не чекати великих неприємностей, а купити батарею iphone 5s і замінити починаючу виходити з ладу.


Новий оригінальний акумулятор iphone 5s це:

  • початкова ємність заряду, яка розрахована на 10 годин безперервного різного дії, включаючи дзвінки, перегляд відео та ігри;
  • на 8% відсотків більше розмір зарядного обсягу, ніж у попередньої моделі;
  • при звичайному режимі використання батареї буде вистачати на півтора дня.

У нас ви зможете купити нову батарею за найкращою ціною в Україні. При цьому ми даємо гарантію на всі види витратних матеріалів та аксесуарів до iphone 5s. Новий акумулятор поверне вам можливість насолоджуватися спілкуванням з друзями і бути в курсі подій без непотрібних і обтяжливих довгих перерв на підзарядку.

Подбати про своєчасну заміну батареї на вашому мобільному пристрої це значить убезпечити себе не тільки від непередбачених ситуацій, а й зберегти ваш iphone 5s в технічно бездоганному стані!

Немає товарів

Вгору