Аксесуари для Ipad

Як захистити Ipad від ушкоджень?

Apple створює геніальну техніку. Планшет Ipad чудово підходить для роботи, навчання та розваг.

Зберегти зовнішній вигляд пристрою допоможуть різноманітні аксесуари.

Чохли для Ipad - найпопулярніший аксесуар для захисту від можливих пошкоджень корпусу та дисплея девайса.

Виробники чохлів розробляють цікавий дизайн чохлів, та додають корисні функції.

В інтернет - магазині СМА ви можете замовити чохли для Ipad за доступними цінами:

  • чохол - книжка захищає планшет зі всіх боків. Залежно від типу конструкції він має підставку, яку зручно використовувати для перегляду відео та фільмів чи для роботи в інтернеті.
  • чохол - накладка чудово захищає корпус Ipad від подряпин. Зазвичай такі чохли виготовляють з силікону або поліуретану. Вони виготовлені по формі планшета, тому залишають доступ до всіх роз’ємів.

Аксесуари не додають ваги і габаритів планшету. Чохли створені для зручної та комфортної роботи та транспортування Ipad.;

Як захистити дисплей Ipad?

Додатковим та необхідним аксесуаром захисту вашого Ipad може стати захисна плівка або захисне скло.

Ці аксесуари виготовляють індивідуально для кожної моделі Ipad, тому перед поклейкою не потрібно додатково обрізати чи підганяти їх під розміри пристрою.

В каталозі інтернет - магазину Світ Мобільних Аксесуарів представлено різні види захисних плівок і стекол відомих виробників. Матові або глянцеві, обирати вам.

З такими корисними аксесуарами поверхня дисплею Ipad залишається рівною та гладенькою, а сенсор не втрачає чутливості.

Де придбати додаткові аксесуари для Ipad?

При щоденному використанні Ipad з ладу може виходити зарядний пристрій.

Замовляйте в інтернет - магазині СМА зарядний пристрій для Ipad оригінального виробництва Apple або компаній Belkin, Griffin. Для власників автомобілів представлено широкий вибір автомобільних зарядних пристроїв.

Всі аксесуари відрізняються якістю виконання. На купівлі зарядного пристрою для планшета від Apple не слід економити, оскільки від його стабільної роботи залежить безпека акумулятора і працездатність дорогого девайса.

На всі питання, які стосуються товарів, ціни, умов доставки та оплати дадуть відповіді менеджери магазину. Для цього достатньо замовити зворотній дзвінок