Які купити аксесуари для Iphone?

Кожний власник Iphone повинен мати аксесуари для захисту такого виняткового девайса, та аксесуари які додають комфорту використання. Популярним аксесуаром, який захищає Iphone є чохол.

В інтернет–магазині СМА представлені як оригінальні чохли від Apple так і інших відомих виробників (Capdase, Griffin, Nillkin, SGP). Ви можете обрати різні форм-фактори чохлів: 

 • чохол книжка; 
 • чохол–накладка; 
 • бампер; 
 • чохол на пояс; 
 • колба
Більше ...

Серед різноманітного асортименту можна знайти чохли для  Iphone, починаючи від 3 версії. Популярні моделі чохлів з натуральної шкіри та шкірозамінника, з пластику, полікарбонату та силікону. 

Щоб збільшити рівень захисту девайса краще купити захисне скло або плівку у комплекті з чохлом. В каталозі представлено матові та глянцеві захисні стекла. Вони виготовлені під конкретну модель Iphone, тому не потребують попередньої підготовки перед поклейкою. Захисне скло стійке до подряпин та ударів. Надійно захищає Iphone від механічних пошкоджень. 

Все для айфона

Великий вибір для усіх моделей:

 1. 3G, 3GS.
 2. 4, 4S.
 3. 5, 5S, 5SE, 5C.
 4. 6, 6S, 6 Plus, 6S Plus
 5. 7, 7 Plus.
 6. 8, 8 Plus.
 7. X, XS, XS Max, XR.
 8. 11, 11 Pro, 11 Max.

Незамінними аксесуарами для кожного власника  Iphone є зарядний пристрій, USB–кабелі, гарнітури. Такі аксесуари додають зручності для щоденного використання пристрою. Для автомобілістів представлений широкий асортимент автомобільних зарядних пристроїв для Iphone. 

При купівлі різноманітних аксесуарів, не хвилюйтесь за сумісність з вашою моделлю Iphone. В інтернет–магазині СМА представлено як універсальні, так і оригінальні  аксесуари. Менеджери СМА нададуть вам консультацію, з приводу будь–який аксесуарів Iphone, їхніх характеристик, ціни, умов доставки та оплати.