Акумулятори (батареї) для Apple Watch

Сортування:
АКБ акумуляторна батарея для Apple Watch S1 42mm Original TW
5
АКБ акумуляторна батарея для Apple Watch S1 42mm Original TW 170 грн. Додати в порівняння Тип акумулятора: Li-Ion , Li-Polymer / Ємність: 246 mAh
АКБ Apple Watch S3 38mm LTE Original TW
АКБ Apple Watch S3 38mm LTE Original TW 310 грн. Додати в порівняння Тип акумулятора: Li-Ion
АКБ Apple Watch S1 38mm Original TW
5
АКБ Apple Watch S1 38mm Original TW 170 грн. Додати в порівняння Тип акумулятора: Li-Ion
АКБ Apple Watch S2 38mm Original TW
АКБ Apple Watch S2 38mm Original TW 240 грн. Додати в порівняння Тип акумулятора: Li-Ion
АКБ Apple Watch S3 42mm GPS Original TW
АКБ Apple Watch S3 42mm GPS Original TW 310 грн. Додати в порівняння Тип акумулятора: Li-Ion
АКБ Apple Watch S3 38mm GPS Original TW
АКБ Apple Watch S3 38mm GPS Original TW 310 грн. Додати в порівняння Тип акумулятора: Li-Ion

Невід'ємним доповненням до розумних годинників виступає батарея, від якої вони працюють. Часто при тривалому використанні потрібно її заміна. Вирішити питання легко і швидко допоможе звернення в інтернет-магазин «Cmastore», де представлені моделі series 1, 3 в широкому асортименті і за найвигіднішими цінами.

Переваги

Замовляючи високоякісні оригінальні акумуляторні батареї для годиників Apple в Україні через інтернет, покупці залишаться задоволені зробленим вибором за рахунок їх достоїнств:

  • відповідність конкретних моделей пристроїв;
  • простота установки;
  • високий рівень надійності;
  • підвищена місткість;
  • швидкість зарядки;
  • довгий термін служби.
Більше ...

Посилені батареї дозволять використовувати пристрій протягом багатьох годин без додаткової підзарядки, що сприяє комфорту користувачів. Конкретна тривалість заряду залежить від інтенсивності використання, використовуваних режимів та видів роботи. Незважаючи на це, більшість покупців позитивно оцінюють потужні акумулятори, дають про них виключно хороші відгуки.

Характеристики

Коли потрібно купити акумулятори для Apple Watch, важливо підібрати модель, що влаштовує за всіма технічними параметрами. До основних моментів слід віднести:

  • тип;
  • сумісність;
  • розміри;
  • ємність.

В каталозі інтернет-магазину є описи до всіх найменувань. Ознайомившись з ними, легко зробити вибір.

Де вигідно купити акумулятори для Apple Watch?

Інтернет-магазин «Cmastore» радий запропонувати покупцям найширший асортимент товарів в категорії каталогу «Apple Store» оптом і в роздріб. Тут є також чимало батарей. З їх вибором не виникне проблем завдяки наявності на сайті описів і фотографій до всіх товарів. Економії часу сприяє рядок пошуку, де зручно вказати конкретні назви товарів.

При необхідності співробітники магазину допоможуть підібрати найбільш підходящу модель, розкажуть, як правильно заряджати батарею Apple Watch, щоб вона прослужила довго без появи поломок. Зв'язатися з ними пропонується, замовивши зворотний дзвінок або зателефонувавши за вказаними контактними номерами.