Акумулятори (батареї) для телефонів Fly

Сортування:
4,5
АКБ акумулятор для Fly DS133 (BL8006) Original 132 грн. Додати в порівняння Ємність: 1600 mAh / Тип акумулятора: Li-Ion /
5
АКБ акумулятор для Fly IQ434 (BL6412) Original 132 грн. Додати в порівняння Ємність: 1000 mAh / Тип акумулятора: Li-Ion /
4,5
АКБ акумулятор для Fly TS111 (BL6410) Original 146 грн. Додати в порівняння Ємність: 1300 мАh / Тип акумулятора: Li-Ion /

Батареї для телефону Fly

Стільниковий телефон став швидко розряджатися? Можливо, причина таких проявів - знос або вихід з ладу акумулятора. Повернути повноцінну працездатність пристрою допоможе заміна акумуляторної батареї для мобільного телефону Флай.

Придбати такі товари за вигідними цінами зможуть всі клієнти магазину cma.ua. Тут в каталозі легко підібрати відповідні моделі для свого улюбленого пристрою. Зробити замовлення можна оптом, купивши партію продукції за зниженими цінами, або в роздріб, коли потрібно всього одне найменування.

Більше ...

Технічні характеристики

Сучасні потужні батареї відрізняються чудовими технічними властивостями. Це дозволяємо їм забезпечувати комфортну роботу телефону. Щоб обрана батарея на смартфони Fly в Україні підійшла до конкретного телефону, важливо підібрати її по головним параметрами:

  • сумісність з певними моделями телефону;
  • технологія і тип;
  • якість і оригінальність продукції;
  • ємність;
  • напруга;
  • потужність.

Правильно обраний акумулятор - запорука коректної роботи в телефоні і легкої установки. Для досягнення такого результату покупцям пропонується ознайомитися з описами, представленими в каталозі на сайті магазина. У них вказуються основні характеристики кожного найменування, призначення і технічні характеристики.

Співробітники магазину будуть раді допомогти з вибором за допомогою професійних консультацій. Їм досить повідомити модель свого телефону, щоб швидко підібрати підходящий акумулятор, після чого можна буде легко оформити замовлення на покупку з доставкою.

Вдала покупка акумуляторів для телефону Fly в «Cmastore»

У каталозі магазина пропонуються посилені батареї. Їх відрізняє підвищена ємність, що дозволяє використовувати телефон тривалий час, заряджати його набагато рідше. Завдяки високій якості товарів клієнти можуть придбати акумулятори для телефону Fly, які можна заряджати велику кількість разів, що забезпечує їх тривалий термін служби за умови стабільної роботи і безвідмовного виконання свого основного призначення - харчування телефону.