Акумулятори (батареї) для телефонів Nokia

Сортування:
5
АКБ акумулятор для Nokia BL-5J 100% Ємності 118 грн. Додати в порівняння Ємність: 1320mAh / Тип акумулятора: Li-Ion /
4,5
АКБ акумулятор для Nokia BN-06 Original TW 140 грн. Додати в порівняння Ємність: 1500 mAh / Тип акумулятора: Li-Ion /
4,5
АКБ акумулятор для Nokia BP-4GWA Original TW 235 грн. Додати в порівняння Ємність: 2000mAh / Тип акумулятора: Li-Polymer /
4,5
АКБ акумулятор для Nokia BV-4BW Original TW 293 грн. Додати в порівняння Ємність: 3500mAh / Тип акумулятора: Li-Polymer /
4,5
АКБ акумулятор для Nokia BV-4BWA Original TW 293 грн. Додати в порівняння Ємність: 3500mAh / Тип акумулятора: Li-Polymer /
4,5
АКБ акумулятор для Nokia BV-5XW Original TW 293 грн. Додати в порівняння Ємність: 2000mAh / Тип акумулятора: Li-Ion /
АКБ Nokia BL-4CT Yoobao 244 грн. Додати в порівняння Тип акумулятора: Li-Ion , Підвищеної ємності / Виробник: Yoobao
4,5
АКБ акумулятор для Nokia BV-5J Original TW 145 грн. Додати в порівняння Ємність: 1560 mAh / Тип акумулятора: Li-Ion /
4,5
АКБ акумулятор Nokia BV-T4B Original TW 181 грн. Додати в порівняння Ємність: 3000 mAh / Тип акумулятора: Li-Ion /
4,5
АКБ акумулятор для Nokia BP-4GW Original TW 226 грн. Додати в порівняння Ємність: 2000mAh / Тип акумулятора: Li-Ion /
4
АКБ акумулятор Nokia BP-4YW Original TW 208 грн. Додати в порівняння Ємність: 2000mAh / Тип акумулятора: Li-Ion /
4,5
АКБ акумулятор Nokia BP-6EW Original TW 113 грн. Додати в порівняння Ємність: 1830 mAh / Тип акумулятора: Li-Ion /
4
АКБ акумулятор для Nokia BP-5T Оригінал Euro 2.2 91 грн. Додати в порівняння Ємність: 1650 mAh / Тип акумулятора: Li-Ion /
5
АКБ акумулятор для Nokia BV-T5a/Lumia 710 Original TW 226 грн. Додати в порівняння Ємність: 2220 mAh / Тип акумулятора: Li-Ion /
5
АКБ Nokia BL4S Yoobao 244 грн. Додати в порівняння Тип акумулятора: Li-Ion , Підвищеної ємності / Виробник: Yoobao

Рано чи пізно рідний акумулятор мобільного телефону перестає живити пристрій протягом довгого часу. Якщо новенький джерело живлення дозволяє смартфону працювати кілька днів без підзарядки, то через якийсь час його не вистачає навіть на півдня.

Швидко нерозряджаються батарея телефону - досить велика проблема для його власника. Стає неможливо скористатися пристроєм не тільки для розваги, а й навіть не можна зробити важливий дзвінок. Саме тому нерідко доводиться міняти акумулятор стільникового на новий, більш потужний.

Більше ...

Зараз шукати, де купити акумулятори для телефону Nokia і багатьох інших марок мобільних пристроїв, нескладно: досить зайти в Інтернет, вбити свій запит в пошуковик і вже через лічені секунди підбирати потрібний товар.

Де можна придбати потужні батареї на смартфони nokia в Україні?

Хочете купити акумулятори для телефонів nokia або пристроїв іншої марки? Тоді ви на правильному шляху. У нас представлений широкий асортимент товарів, серед яких ви без особливих труднощів зможете знайти те, що потрібно саме вам!

Моделі мобільних телефонів можуть відрізнятися один від одного за габаритами і характеристиками. Саме тому важливо підібрати для свого пристрою оригінальні запчастини від виробника, а не аналогічні вироби інших виробників або універсальні батарейки.

Акумуляторні батареї для мобільних телефонів нокіа, представлені в каталозі інтернет-магазину сма, є оригінальними запчастинами. Вони посилені, оскільки мають підвищену ємність. Тому зарядки такої батареї вистачить надовго, а значить вам не доведеться турбуватися про те, як заповнити харчування мобільника для продовження його роботи.

Ціна на представлені запчастини, елементи живлення та інші необхідні товари для вашого смартфона вказані окремо до кожної моделі. Крім цього, опис має фото деталі, основні характеристики та сумісність з тими чи іншими пристроями.

Наші клієнти можуть купити батареї на смартфони Nokia в Україні не тільки в роздріб, а й оптом. Подробиці можна дізнатися, зв'язавшись з нами за вказаними на сайті контактам.