Apple випустила оновлені AirPods. Чим відрізняється новинка?

Вчора, 20 березня Apple представила оновлену версію популярних бездротових навушників. Компанія вирішила не чекати запланованої презентації, яка має відбутись вже зовсім скоро – 25 березня.

Зовнішній вигляд та габарити залишились попередніми, що відверто радує, оскільки ергономіка та дизайн справді неперевершені. Нові AirPods отримали серйозні внутрішні зміни: «свіжий» чіп H1, що дає можливість вдвічі швидше переключатись між девайсами, оновлена активація Siri (замість подвійного натискання на корпус достатньо сказати: «Привіт, Сірі»), кейс підтримує бездротову зарядку Qi стандарту, а також світлодіодний індикатор зарядки на передній панелі.

Apple випустила оновлені AirPods. Чим відрізняється новинка?

Як заявляє сама компанія, час роботи в режимі розмови збільшився на одну годину, гарантовані 5 годин прослуховування аудіотреків, а загальний час роботи сягає понад 24 години. Всього 15 хвилин заряджання достатньо, щоб насолоджуватись музикою і розмовляти цілих 3 і 2 години відповідно.

Також Ви можете у нас купити:

Якщо Ви власник AirPods першого покоління, то можна прикупити за $80 новий футляр і заряджати навушники за допомогою будь-якого пристрою, що підтримує Qi зарядку.

Apple випустила оновлені AirPods. Чим відрізняється новинка?

Модель уже доступна для передзамовлення і обійдеться у 200 доларів США за версію з бездротовим зарядним чохлом, в той час як звичайна коштуватиме $160.

Нагадаємо, що компанія Apple нещодавно представила нові планшети iPad mini, iPad Air, а також комп’ютер iMac.

Автор: Мар'яна
0 коментарі