Килимок для телефону в машину

Сортування:

Купити килимок для телефону в машину

Власники автомобілів прекрасно знайомі з ситуацією, коли після різкого гальмування доводиться збирати речі по салону. Щоб попередити такий хід подій рекомендують купити автомобільний килимок для телефону.

Автомобільний коврик для телефону - чудова і незамінна річ в салоні автомобіля. Зручний аксесуар, що попереджає ковзання предметів на приладовій панелі автомобіля. Виготовляється килимок утримувач для телефону з силікону, його просто кладуть на поверхню і притискають. Після повторного зняття не залишає ніяких слідів, не ковзає, утримує мобільний телефон при нешвидкому русі автомобіля.

Більше ...

Переваги автомобільного килимка для телефону:

  • еластичний матеріал;
  • не боїться перепадів температур;
  • легко очищається;
  • водостійкий.

Силіконовий килимок в машину для телефону можна використовувати для багаторазового використання. Він не містить токсичних матеріалів і речовин, не має запаху. Серед асортименту інтернет-магазину Світ Мобільних Аксесуарів ви можете вибрати однотонні Автомобіль або килимки дережателі для телефону в машину, на поверхні яких зображена марка конкретного автомобіля. Замовляйте такий зручний аксесуар вже зараз і додайте комфорту в салон вашого автомобіля. Менеджери нададуть вам консультацію з питань, що стосуються товару, ціни, умов доставки і оплати.