Батарейки

Сортування:
5
Батарейка Duracell Aikaline MN1400 LR14 size С 1.5V 57 грн. Додати в порівняння Виробник: Duracell / Типорозмір: C
Батарейка Energizer Plus+ Power Seal LR03 size AAA 1.5V 18 грн. Додати в порівняння Виробник: Energizer / Типорозмір: AAA
Батарейка Duracell Aikaline MN2400 LR03 size AAA 1.5V 18 грн. Додати в порівняння Виробник: Duracell / Типорозмір: AAA
Батарейка Kodak XtraLife LR06 size AA 1.5V 13 грн. Додати в порівняння Виробник: Kodak / Типорозмір: AA
Батарейка GP Alkaline 186 AG12 LR43 LR540 1.5V 5 грн. Додати в порівняння Виробник: GP / Підходить для: Для годинників , Для фотоапаратів / Типорозмір: LR
Батарейка Sony SR516SW 26 грн. Додати в порівняння Виробник: Sony / Підходить для: Для годинників , Для фотоапаратів /
Батарейка GP Alkaline 177 LR626 1.5V 6 грн. Додати в порівняння Виробник: GP / Підходить для: Для годинників , Для фотоапаратів / Типорозмір: LR
Батарейка Kodak Extra Heavy Duty R03 size AAA 1.5 V 4 грн. Додати в порівняння Виробник: Kodak / Типорозмір: AAA
Батарейка Renata ZA675 1.4V 31 грн. Додати в порівняння Виробник: Renata / Кількість в упаковці: 1 /
Батарейка Kodak K3AHZ-S4 R03 UM4 size AAA 1.5V 4 грн. Додати в порівняння Виробник: Kodak / Типорозмір: AAA
Батарейка Renata 370 SR920W 1.55V 30 грн. Додати в порівняння Виробник: Renata / Кількість в упаковці: 1 /
Батарейка GP HearingAid ZA13 PR48 DA13x 1.4V 17 грн. Додати в порівняння Виробник: GP / Підходить для: Для слухових апаратів /
Батарейка GP Greencell 14G LR14 size C E93 1.5V 10 грн. Додати в порівняння Виробник: GP / Типорозмір: LR
Батарейка GP Alkaline A76 PX76A LR44 G13 V13GA 1.5V 54 грн. Додати в порівняння Виробник: GP / Підходить для: Для годинників , Для фотоапаратів / Типорозмір: LR

 Як підібрати і де купити батарейки?

 Які б чудові гаджети не сотворило сучасне покоління, а головним джерелом харчування для багатьох речей з області електроніки все ж залишається батарея. Акумулятори досить поширені при використанні годинників, ліхтариків, іграшок, фотоапаратів, материнської плати і багатьох інших речей. Виходячи з цього, кожна людина стикалася з проблемою заміни або придбання нової батареї. Чому проблемою? Все пояснюється тим, що при виборі нового акумулятора, мало хто знає, яка саме модель підійде, і скільки вона прослужить. Дуже часто трапляється, що акумулятори течуть, знижують температуру, в найкоротші терміни втрачають свої властивості і зовсім перестають працювати. По суті, купити батарейки - справа проста і нехитра. Вся складність полягає в тому - якому акумулятору віддати перевагу, щоб не розчаруватися в новому придбанні?
 Інтернет - магазин СМА пропонує цілий ряд батарейок різних видів і класифікацій. Але перед придбанням для початку необхідно ознайомитися з загальними поняттями про акумулятор, щоб ваш вибір виправдав ваші очікування.

 Класифікація батарейок

 Отже, батареї діляться на типи і види. У природі існують лише два різновиди похідних струму - одноразової експлуатації (тобто після розряду - акумулятор більше не придатний до використання) і акумуляторні батерейки (з властивістю багаторазового заряду). Що стосується видів, то їх на порядок більше, і різниця їх в матеріалі виготовлення.

 Виділяють чотири найбільш поширених і широко використовуваних:

  • лужні або алкалінові (популярні серед користувачів портативної техніки, здебільшого моделей електроніки, незалежно від розміру, такий вид забезпечить високий результат в будь-якому вигляді). Переваги таких батарейок в ємності, помітно кращій роботі при низькій температурі, дивовижній герметичності. Що стосується недоліків такого вибору, то тут в наявності ціновий сегмент і вага.
  • ртутні (на сьогоднішній день їх використання трохи обмежене, що пояснюється проблемою їх утилізації та безпеки). Основні плюси: беззупинна напруга, безперебійна робота при будь-якій температурі, висока місткість енергії. Серед недоліків виділяємо високу ціну, можливу токсичність при порушенні герметичності.
  • сольові (непридатні для використання з великим або навіть середнім навантаженням, наприклад, фотоапарати зі спалахом, ліхтарик, деякі іграшки), тобто повноцінна робота буде тільки при низькому навантаженні. Переваги: ​​низький ціновий сегмент. Недоліки: втрата напруги в перебігу розряду, негативно позначається на такі батарейки низька температура.
  • літієві (такі батарейки знайшли своє призначення у використанні фототехніки, комп'ютерних та медичних пристроїв; даний вид має неймовірним постійністю напруги, відмінною енергоємністю, нижчим показником за вагою, що не впливає на якість роботи, притаманний великий термін зберігання.) У такому випадку якість відповідає ціні.

 Також наш магазин пропонує і акумулятори різних моделей і розмірів. Тут ви можете знайти і батарейки - таблетки, які будуть відрізнятися діаметром, висотою, напругою, пальчикові батарейки аа, міні пальчикові акумулятори ааа, батарейки крона, батарейки дюрасел і багато інших їх підвидів, як по одинично, так і оптом по всій Україні. Консультанти СМА допоможуть вибрати ту модель, яка стане для вас справжньою знахідкою з довгостроковим її застосуванням.