Без сумніву, найкращий: Xiaomi Mi Band 4 вже зовсім скоро презентують

Сьогодні уже не уявляєш своє життя без портативної електроніки. Більшість людей використовує ці гаджети для стеження за фізичною активністю або отриманням сповіщень та дзвінків з смартфону. Ринок таких пристроїв насичений досить добре, є великий вибір на будь-який смак та гаманець. Одним із улюблених є фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 3, який заслужено посідає перше місце за відношенням ціни та якості.

Уже півроку спливають різні подробиці щодо його оновленої версії – Xiaomi Mi Band 4, яка, за словами, гарантовано виправдає усі очікування. І ось нині Девід Цуй (фінансовий директор Huami, дочірньої компанії Xiaomi, що займається фітнес-трекерами і розумними годинниками) розповів, що робота над новинкою нарешті завершена.

Девід повідомив, що модель отримала революційну технологію, яка ще ніде не використовувалась. По суті, їх буде декілька, але основна серед них є просто фантастичною. Про що саме йде мова, він не сказав.

З інших джерел відомо, Xiaomi Mi Band 4 матиме дві версії, які відрізнятимуться лише наявністю підтримки NFC. Фітнес-браслет оснащений кольоровим сенсорним OLED-дисплеєм, магнітною зарядкою, покращеним ремінцем, а також Bluetooth 5.0 і технологією ЕКГ. До речі, остання дуже успішно використовується у Apple Watch Series 4.

Без сумніву, найкращий: Xiaomi Mi Band 4 вже зовсім скоро презентують

Для того, щоб скористатись функцією ЕКГ, потрібно вибрати певну опцію в трекері, дотримуючись інструкцій на екрані, лягти горизонтально і не рухатись кілька секунд, поки пристрій робить заміри. Потім користувач зможе отримати оброблені дані і сповіщення, якщо є проблеми з серцем. Як для портативного пристрою для стеження за станом здоров’я це справді неперевершено, проте радимо відвідувати лікаря у випадку проблем зі серцем.

Анонс новинки очікують на травень-червень цього року. Щодо ціни, її суттєво не збільшать, вона становитиме приблизно 30-40 доларів.

Автор: Мар'яна
0 коментарі