Чохли для телефонів Acer

Сортування:

Купити чохли для Acer

Тайванська компанія Acer випускає смартфони з елегантним дизайном і гідними функціональними показниками. Такі пристрої потребують надійного захисту. Для того, щоб попередити небажані пошкодження у вигляді подряпин, сколів, варто купити чохол для телефону Acer. В інтернет магазині СМА представлений асортимент чохлів для Acer за доступними цінами.

Більше ...

В каталозі можна використовувати фільтр для зручного пошуку необхідного товару. Вибирають чохол для телефону Acer з наступними характеристиками:

  • тип чохла:

чохол-книжка захищає корпус і екран телефону пристрою від потенційних механічних пошкоджень. Може мати спеціальну підставку для перегляду фільмів, що природно додає зручності;

чохол-накладку виготовляють з різних матеріалів (силікон, пластик, шкіра, метал), вона надійно зберігає корпус від пошкоджень.

чохол-колба - схожа на щільну кишеню, в який поміщається пристрій. Для зручного витягання смартфона з чохла передбачений спеціальний ярлик.

фліп-чохол - по конструкції нагадує чохол-книжку, але відкриття чохла відбувається у вертикальному напрямку.

  • сумісність з цим пристроєм. Дуже важливо вибрати чохол для телефону Acer, який буде відповідати вашій моделі телефону. Щоб всі отвори в чохлі відповідали роз'ємам пристрою.
  • матеріал, з якого виготовлений чохол:

шкіра - довговічний матеріал, що має приємну текстуру.

пластик - легкий, універсальний матеріал. В залежності від товщини пластику, чохол може бути гнучким або навпаки.

силікон - еластичний і практичний матеріал. Чохол з силікону абсолютно не додає габаритів і ваги смартфону.

  • колір аксесуара. Дизайн чохлів для телефонів Acer настільки різноманітний, що вибір за цією характеристикою залежить виключно від ваших уподобань.

Для замовлення чохла Acer досить натиснути на активну кнопку "Купити в 1 клік". Менеджер магазину СМА зв'яжеться з вами для уточнення умов доставки та оплати.