Чохли для телефонів Alcatel

Сортування:

Купити чохол для Alcatel

Модельний ряд смартфонів фірми Alcatel відрізняється пристроями середнього класу, які відмінно поєднують в собі функціональні характеристики і доступну ціну. Смартфони Alcatel мають виразний дизайн і витончені форми. Корпус і екран смартфона Alcatel потребують захисту, як і будь-які інші пристрої. Купити чохол для телефону Alcatel - відмінне рішення, щоб уберегти девайс від небажаних пошкоджень.

Більше ...

В інтернет магазині СМА представлений асортимент чохлів для Alcatel за доступними цінами.

Чохол для смартфона потрібно підбирати, виходячи з власних уподобань. При цьому варто звернути увагу на виробника, матеріал, з якого виготовлений чохол. У каталозі магазина дуже зручно використовувати фільтри для пошуку необхідного товару.

Перш ніж купити чохол для телефону Alcatel, зверніть увагу на матеріал, з якого він виготовлений:

  • шкіра - відрізняється довгим терміном експлуатації;
  • силікон - легкий і практичний матеріал. Чохли з силікону можуть бути різної форми і товщини;
  • пластик - легкий і естетичний матеріал. На чохли з пластику можуть бути нанесені різноманітні малюнки і узори.

Чохли бувають різних видів і відрізняються за рівнем захисту:

  • чохол-книжка повністю захищає пристрій. Можна використовувати як підставку для перегляду фільмів. Чохол-фліп має ту ж конструкцію, але відкривається вертикально.
  • чохол-накладку виготовляють з силікону, пластика, для декору використовують шкіру, стрази, камінчики.
  • чохол-колба надійно захищає телефон від механічних впливів. Пристрій поміщається в аксесуар і одержуються за необхідності за допомогою спеціального ярлика.

Допомогти з вибором чохла для телефону Alcatel може менеджер магазину, для цього достатньо написати в чат онлайн. Здійснюючи покупку в інтернет магазині СМА, ви отримуєте не тільки потрібний товар, але і високий рівень сервісу. Менеджери зателефонують вам після замовлення для уточнення умов доставки та оплати.