Види чохлів для Ipad

Apple виготовляє статусну і стильну техніку. Apple Ipad — планшет, який приваблює вишуканим дизайном і функціональними характеристиками. Такий девайс потребує додаткового захисту.

Чохол — чудовий аксесуар, який не тільки збереже Ipad від можливого механічного впливу, але й додасть унікальності зовнішньому вигляду пристрою.

Інтернет магазин СМА пропонує чохли для будь–якого покоління планшетів Ipad.

Більше ...

В каталозі магазину можна купити чохли для Ipad наступних видів:

  • Чохол–книжка. Такий аксесуар має просту конструкцію. Ipad кріпиться до чохла за допомогою спеціальних скоб -утримувачів. Придбати такий аксесуар, означає не лише подбати про безпеку планшета, але й отримати додаткові функціональні можливості при використанні Ipad. Більшість чохлів - книжок мають підставки, які зручно використовувати для роботи, перегляду фільмів або відео.
  • Чохол–накладка. Виготовлений з легких матеріалів не додає ваги та розмірів девайсу. В такому чохлі дисплей Ipad не захищений, тому краще купити чохол — накладку в комплекті з захисним склом або плівкою.
  • Чохол–обкладинка. Чудовий аксесуар для транспортування і зберігання планшету. Має застібки у вигляді магніту, блискавки або липучки.

Найпопулярніші матеріали, з яких виготовляють чохли для Ipad:

  • Шкіра або шкірозамінник. Довговічний матеріал, який додає статусності аксесуару та його власнику. Чохли зі шкіри приємні на дотик та мають стильний вигляд.
  • Силікон — легкий матеріал. Чохли з силікону можуть бути оригінальної форми.
  • Поліуретан. Матеріал, який чудово підходить для виготовлення чохлів, які не збільшують габарити планшета. Ціна чохла для Ipad з поліуретану не висока

Який чохол для Ipad обрати?

В каталозі представлені чохли відомих виробників: Belk, Hoco, Capdase,Yoobao. Чохли перелічених торгових марок створені спеціально для планшетів Ipad. Вони відрізняються типами, матеріалом виготовлення, видами застібок, додатковим функціоналом. Для того щоб здійснити вибір чохла для Ipad достатньо керуватись вашим бажанням і смаком.

Обираючи необхідний аксесуар, зверніть увагу на сумісність чохла з поколінням планшету.

Після оформлення замовлення менеджери інтернет–магазину СМА зателефонують вам для уточнення деталей доставки та оплати.