Чутки підтверджуються: відомо, як виглядатиме дизайн iPhone XI

Оновлений вигляд майбутнього айфону підтвердила «свіжа» схема.

До презентації нових продуктів від компанії із Купертіно ще півроку, однак уже зараз починають активно поширюватись усілякі рендери та витоки інформації. Один із таких виявився правдивим.

Кілька місяців тому перевірене джерело, яке спеціалізується на різних витоках, показало приблизний вигляд iPhone XI з потрійною основною камерою в лівому куті. І ось нарешті ця інформація підтвердилась – сьогодні з’явились креслення з робочих документів виготовлення айфонів, на яких видно ці три камери на задній панелі, проте вони не вирівнені і виглядають, як у Huawei Mate 20 Pro.

Чутки підтверджуються: відомо, як виглядатиме дизайн iPhone XI

До того ж, зміни можуть стосуватись і лицевої панелі, зокрема славнозвісного вирізу. Рамки дисплею мають стати вужчими, моноброва звузиться завдяки зменшеним елементам Face ID. Також можливо, що компанія впровадить певні датчики у сам екран.

Сьогодні в комплекті з апаратом йде «сумний» з точки зору сучасних технологій зарядний пристрій на 5 Вт. За чутками, у новинці має з’явитись зарядний пристрій на 18 Вт з USB-C кабелем, проте айфон матиме лише Lightning роз’єм.

Чутки підтверджуються: відомо, як виглядатиме дизайн iPhone XI

Автор: Мар'яна
0 коментарі