Для дорослих і дітей: Fitbit випустила «розумний» годинник і фітнес-браслети

Компанія Fitbit займає друге місце після Apple за кількістю проданих «розумних» годинників. Їхня модель Fitbit Versa викликала справжній ажіотаж, тому не дивно, що виробник захотів створити трохи простішу версію – Versa Lite Edition, яка відрізняється буквально кількома функціями і коштує на 40 доларів дешевше.

Поєднуючи в собі смарт-годинник та фітнес-трекер, цей апарат чудово підійде початківцям. Що важливо, усі необхідні функції, які так сподобались багатьом, залишились: крокомір, датчик спалення калорій, серцебиття, відстеження видів тренувань та активності.

Як і у старшої версії, модель отримала 1,34-дюймовий дисплей, час активного користування розрахований на 4 доби. Зі спільного також є форм-фактор і розміри, однак Lite-версія має одну кнопку замість трьох (довгим натисканням ви викликаєте меню повідомлень та сповіщень, коротким – вимикаєте екран).

Для того, щоб зменшити вартість, виробник не став додавати до новинки барометр, який рахує пройдені поверхи та кількість запливів в басейні, також годинник не відтворює аудіотреки та не підтримує технологію Fitbit Pay.

Versa Lite Edition коштуватиме 160 доларів і в продажу в США з’явиться вкінці місяця. Варто сказати, що смарт-годинники від Fitbit є найдоступнішими за своїми характеристиками та ціною, порівняно з конкурентами (ціна на Apple Watch стартує від $279, розумні годинники від Samsung теж недешеві – від $200).

Також вийшли нові фітнес-браслети Fitbit Inspire і Inspire HR – наступники серій Alta та Ace. Зміни тут відбулись суттєві. По-перше, повністю переробили дизайн, в них з’явився сенсорний екран, який розуміє не лише тапи, а ще прокрутки і свайпи. По-друге, в новинки додали захист від води, відтепер можна занурюватись на глибину до 50 метрів, не говорячи вже про можливість спокійно приймати душ і плавати.

Вбудованих функцій цілком достатньо для повноцінного стеження за станом здоров’я. Браслет визначає кількість кроків, біг, поїздки на велосипеді, плавання, моніторить сон. Окрім того, Inspire HR має постійно робочий датчик вимірювання пульсу. Трекери здатні пропрацювати на одному заряді до п’яти днів. Ціна за простішу версію браслета становить 70 доларів, в той час як старша коштуватиме $100.

Наступник Fitbit Ace, який виглядав зменшеною копією дорослого фітнес-браслету, теж сильно помінявся у дизайні. Тепер це капсула, вміщена у барвистий ремінець з веселою анімацією. Цей девайс підходить для дітей від 6 років, працює до 5 днів, функціонал там базовий – крокомір, трекінг сну, сповіщення про активність та вхідні виклики. За Ace 2 прийдеться заплатити $70.

Автор: Мар'яна
0 коментарі