Геймери оцінять: крута і доступна клавіатура Mi Game Keyboard від Xiaomi

Китайська компанія не перестає радувати любителів ігор цікавими аксесуарами. Так як на ринку вже є їхні комп’ютерні мишки, гарнітура і ноутбук для геймерів, Xiaomi не могла залишити без уваги ще одну важливу річ. На днях вона спільно з TTC презентувала механічну клавіатуру з 104 клавішами та RGB-підсвіткою, корпус якої покритий алюмінієм та ABS пластиком.

Досить простий та універсальний дизайн, втілений у чорному кольорі, більш стійкий до механічних пошкоджень, а завдяки покращеній ергономіці клавіш ваші руки не втомлюватимуться від довгих боїв. Унікальною функцією спеціально для ігроманів є підтримка одночасного натиснення аж 33 клавіш за допомогою потужного 32-бітного ARM-контролера. Довжина ходу клавіш – 3 мм, швидкість повернення – 1000 Гц.

Фішкою моделі стала різнокольорова підсвітка, яку легко можна налаштувати на свій смак. Вам доступна можливість не тільки вибрати колір до вподоби, його швидкість, тривалість та яскравість, а й різноманітні візуальні ефекти, наприклад, «дихання» або «хвилі». До слова, керувати підсвіткою потрібно не через відповідний додаток, а просто через певні комбінації клавіш, вказані в інструкції.

Підключається клавіатура через USB-порт, Параметри пристрою становлять 440х131х40мм, вага менше 800 грам. На офіційному сайті новинка коштує до 35 доларів і вже стартувало попереднє замовлення.

Автор: Мар'яна
0 коментарі