«Google» планує випуск нових смартфонів

У «Google» говорять про виробництво нового власного смартфона. Схоже, що телефон буде мати величезний потенціал, і він реально зможе конкурувати з «Apple iPhone». Завдяки власним телефонами та мобільним аксесуарам, «Google» прагне зміцнити свій контроль над інтернетом і споживачами. Перший свій телефон, спільного виробництва з HTC, Nexus One «Google» представив ще в 2010-му році.

Амбіції і бачення «Google» зможуть посилити ринок бездротового зв'язку. «Google» говорить про те, що споживачі бачили тільки початок того, що можливо на глобальному ринку, посилаючись на випуск своєї власної операційної системи Android для використання в смартфонах. Основна перевага перших операційних систем Android полягало в тому, що вони могли змусити смартфони плавно взаємодіяти з веб-сайтами та додатками. Програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом дозволило дизайнерам створювати сотні корисних додатків для повсякденного використання їх споживачами. Аксесуари для мобільних телефонів, такі як Bluetooth і кабелі передачі даних, допомагають використовувати смартфони в якості посередника з ПК або ноутбуком.

У той час як Google в минулому дозволяла операторам мобільних телефонів використовувати операційну систему Android на різних мобільних пристроях, компанія тепер готова використовувати своє власне програмне забезпечення в новому напрямку. Наприклад, Nexus One розробили без прив'язки до єдиного мобільному оператору, дозволяючи споживачам підключати свій смартфон Google до будь-якого оператора за своїм вибором. Це дозволило відкрити мобільний ринок для нової лінії смартфонів і мобільних інтернет-продуктів.

Автор: Тарас
0 коментарі