«Готуємо щось фантастичне»: що незабаром покаже компанія Apple?

Останнім часом почала дедалі більше поширюватися думка, що компанія з Купертіно вже не здатна створити нічого нового, адже минулорічні моделі нічим суттєво не відрізняються – ні дизайном, ні функціями. В той же час її конкуренти роблять справжню революцію в світі технологій.

Проте на днях голова Apple, Тім Кук розповів журналістам, що скоро вони презентуватимуть щось фантастичне і це «підірве» ринок. Зміни стосуються AirPods, а також Apple Watch. Останні отримають «свіжі» функції, наприклад відстеження вашого сну. Окрім того, виробник планує здешевити вартість нового MacBook Air.

«Готуємо щось фантастичне»: що незабаром покаже компанія Apple?

Друге покоління AirPods отримає супершвидку бездротову зарядку стандарту Qi, яка повністю зарядить пристрій від нуля всього за 15 хвилин. Звичайно, що сам кейс стане більшим і важчим. AirPods 2 оснастять датчиком зчитування серцебиття і технологією шумопоглинання. Також завдяки спеціальному покриттю навушники надійніше сидітимуть у вухах. Модель вийде у кількох відтінках і коштуватиме приблизно 200 доларів США.

Коли саме чекати презентацію усіх новинок невідомо, їх можуть показати вже скоро  на кількатижневому заході, який почнеться 25 березня, або ж восени цього року разом з новими моделями айфонів. Будемо надіятись, що компанія справді готує нам щось грандіозне і на це варто буде поглянути.

Автор: Мар'яна
0 коментарі