Huawei Mate 30 отримає несподівану форму основної камери

Вигляд задньої панелі майбутнього смартфону відчутно зміниться. Основна камера новинки від китайського виробника можливо матиме чотири датчика, сформовані у форм-факторі кола.

До слова, попередня модель серії, Huawei Mate 20 мала свою особливість дизайну задньої камери – квадрат з заокругленими лініями, що стало свого роду фірмовою ознакою. Вважалось, що наступник одержить таку ж саму форму, проте компанія передумала, швидше за все через витіки зображень смартфонів Pixel і iPhone з квадратними основними камерами.

Huawei Mate 30 отримає несподівану форму основної камери

Також такий висновок можна зробити з опублікованого знімку, на якому зображене скляне покриття для задньої кришки з круглим вирізом посередині і надписами Huawei та Leica. На основі цього фото з’явились якісні рендери, проте точної інформації про остаточний вигляд апарату немає.

Huawei Mate 30 отримає несподівану форму основної камери

Сам же Huawei Mate 30 має вийти восени і постачатиметься з великим 6.7-дюймовим дисплеєм роздільною здатністю QHD+ та флагманським чіпом Kirin 985. Ємність акумуляторної батареї приблизно становитиме 4200 mAh, а зарядний пристрій буде на цілих 55 Вт.

Автор: Мар'яна
0 коментарі