iPad і Kindle: короткий огляд гаджетів

Технологія гаджетів постійно потребує своєчасного оновлення, щоб надати споживачам найкрутіші і сучасні функції. Виробники електронної техніки дивують нас новими функціональними можливостями, які вони завжди впроваджують в новий пристрій, що випускається на ринок. Одним з чудових і авторитетних виробників електронних пристроїв є Apple Co, яка багато років вважається світовим лідером в області технологій.
Останнім з оновлених моделей серед планшетів є Kindle і iPad від Apple. У даній статті наводиться плюси і мінуси кожного гаджета, щоб ви змогли вибрати більш підходяще пристрій для себе.

  • Інтерфейс екрану.

iPad - це новітня технологія в еволюції iPhone. Таким чином, користувачі iPad отримують перевагу в більш широкому розмірі екрану. Він має функцію кольорового і мультитач-екрану, яка дає користувачам більш широкий і яскравий досвід роботи з гаджетом. Планшетний пристрій Kindle має майже такий же розмір екрану, як у iPad. Проте, він чорно-білий і управляється традиційними навігаційними кнопками, які є застарілим аналогом сенсорного екрану.

  • Функціональність.

Планшет Kindle в основному популярний серед читачів електронних книг, де вони можуть насолоджуватися своїм хобі за допомогою цього елегантного пристрою. Можливості iPad виходять за рамки читання електронних книг з його функціональними додатками. Він підтримує різні формати ePub (електронна публікація), де ви можете просто прокручувати сторінки при перегляді. За своєю функціональністю iPad схожий більше на портативний комп'ютер, з тими ж функціями, що і ноутбуки та персональні комп'ютери. Фактично, це демо-версія інноваційного ноутбука MAC, яка більш функціональна і зручна у використанні для людей в дорозі. Купивши iPad, ви отримаєте можливість постійного виходу в інтернет, перегляду фільмів та ігор і багато інших функцій, що містяться в телефонах iPhone.

  • Apple Factor.

Крім багатофункціональності iPad, причина, по якій люди вважають за краще цей бренд - популярність компанії. Тому що Apple вважається в усьому світі одним з провідних та інноваційних виробників електронних пристроїв, здатних задовольнити навіть самі прихильні потреби клієнтів.

Автор: Тарас
0 коментарі