Купити клавіатурний модуль для телефону

     За допомогою клавіатурного модуля працює клавіатура телефону. Інші назви - клавіатурна мембрана або підкладка. Має вигляд плати з мікросхемами. Якщо одна мікросхема пошкоджена, не працює увесь модуль і він підлягає заміні. 

     Клавіатурний модуль може виходити з ладу у результаті механічного впливу, або зносу контактів. Клавіатура не реагує на натискання клавіш.

     В каталозі інтернет - магазину Світ Мобільних Аксесуарів представлено широкий асортимент клавіатурних модулів для телефонів торгових марок: Nokia, Samsung, Sony Ericsson, Motorola, LG, Siemens, Sagem, HTC.

     Купити клавіатурний модуль можна як оптом, так і вроздріб. Для оптових покупців діють вигідні умови співпраці, для постійних покупців - програма знижок. 

     Замовляючи клавіатурний модуль зверніть увагу на клас якості запчастини: 

  • ААА клас - копія клавіатурного модуля, відрізняється від оригіналу матеріалом, з якого виготовлена; 
  • HighCopy - копія клавіатурного модуля високої якості, майже не відрізняється від оригіналу; 
  • OriginalTW - клавіатурний модуль оригінального китайського виробництва, якість виконання і матеріалів не відрізняється від оригінальної; 
  • Original 100% - клавіатурний модуль виготовлений фірмою - виробником, має найвищий рівень якості

     Після замовлення товару вам зателефонує менеджер для уточнення умов доставки та оплати. Запитайте про можливість проведення ремонтних робіт в сервісному центрі СМА.