Конектори SIM та Memory Card

Сортування:

Купити конектор SIM - карти мобільного телефону.

     SIM - карта телефону призначена для зберігання ідентифікаційної інформації власника. Деякі сучасні смартфони і телефони мають дві SIM-карти одночасно, що розширює межі спілкування власника. Слот SIM-карти може бути розташований під акумулятором або з бічної сторони смартфона. При несправності конектора SIM-карти мобільного телефону пропадає основна функція пристрою. В смартфонах також встановлено конектор для карт пам'яті. Це може бути як окремий слот, виключно для memory card, так і спільний, куди можна встановити карту пам'яті і SIM-карту, залежно від потреби.

     Майстри по ремонту основною причиною несправності конектора SIM-карти мобільного телефону називають людський фактор. Пошкодження конектора SIM-карти мобільного телефону відбувається в процесі її установки або вилучення. Конектор зламаний, контакти вигнуті - це результат необережного поводження.

     Під час ремонтних робіт майстер проводить демонтаж пошкодженої деталі і встановлює новий конектор для SIM-карти мобільного телефону. Не намагайтеся самостійно зробити заміну, оскільки без потрібного досвіду можна пошкодити і інші робочі деталі.

     В інтернет магазині СМА представлені конектори для SIM-карт мобільного телефону за доступними цінами. Для оптових покупців діють вигідні пропозиції.

При купівлі деталей зверніть увагу на клас якості:

  • ААА клас - стандартна копія запчастин;
  • HighCopy - високоякісна копія запчастин, майже не відрізняється від оригіналу;
  • OriginalTW - запчастини оригінального китайського виробництва, не відрізняються від оригінальних, мають меншу ціну;
  • Original 100% - деталі, виготовлені фірмою - виробником, високий рівень якості.

     Замовляйте коннектори SIM і Memory Card для смартфона в СМА і вам зателефонує менеджер, для уточнення умов доставки та оплати.