UAH EUR USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Корпуси для мобільних телефонів

Корпуси для телефонів можна назвати найбільш розхідною після екранів запчастиною. Вони часто б’ються, тріскаються або ж просто приходять у неналежний вигляд. Тому будь-який сервіс повинен їх мати у достатку, а будь-яка людина – знати де їх купити. Дізнатись, скільки коштують та замовити корпуси, дисплеї, акумулятори, мікросхеми і плати для мобільних телефонів ви можете в каталозі інтернет-магазина CMA с доставкою по всій Україні.

Які бувають панелі телефонів

Знати типи корпусів для телефонів важливо, адже від них залежить спосіб та наявність можливості заміни цієї деталі на нову. 

  • Кнопковий моноблок.

Класичний варіант для кнопкових телефонів. Корпус тут являє собою суто оболонку девайсу, без якої він цілком собі може функціонувати, хоча й користуватись їм буде досить незручно. Замінити таку панель у більшості випадках доволі просто без якихось специфічних технічних інструментів.

  • Сенсорний моноблок.

Корпус для сучасних смартфонів. Оскільки деякі девайси сьогодні випускаються не у цільних оболонках, а скоріш в модульному виконанні (скло накладається окремо як на передню, так і на задню його частину), то замінити її вийде лише у спеціалізованому сервісі.

  • Фліп.

Доволі екзотичний, формфактор смартфонів, який набирає популярність. Це розкладачка, яка в розгорнутому стані являє собою великий прямокутник екрана. Падають такі гаджети доволі часто, ремонтувати їх складно, тому слід бути уважними при експлуатації цих девайсів.

  • Розкладачки та слайдери.

Ці телефони можна назвати застарілими, хоча Samsung та деякі інші виробники випускають іміджеві аксесуари з сучасним залізом в улюбленому багатьма формфакторі розкладачки чи слайдера і сьогодні. Але більше змінні корпуси потрібні людям, які вирішили дати друге життя своїй старенькій Nokia 6103 або Motorola RW3.

Звичайно краще завжди купувати оригінальні панелі, не дивлячись на їх трохи більшу ціну, але для деяких смартфонів їх вже просто не випускають, тож доведеться замовляти репліку. 

З яких матеріалів виготовляють корпуси для мобільних телефонів

Багато залежить від матеріалу, з якого зроблений корпус. Це позначиться і на його приналежності, і на вартості, і на складності монтажу. 

  • Пластик.

Пластик хоч і можна назвати найбільш недорогим матеріалом, але треба при цьому не забувати, що він буває різний. При розробці деяких преміальних гаджетів використовуються дуже міцні та еластичні полімери, які здатні захистити девайс від пошкоджень чи не краще, ніж метал. До того ж на таких корпусах дуже складно залишити подряпини, тож телефон буде завжди як новий.

Але ж все-таки частіше пластик використовується при збірці недорогих гаджетів. Його не можна назвати супернадійним, але і вартість заміни корпуса при цьому доволі невисока, а сама робота – проста.

  • Метал.

Металеві корпуси дещо міцніші у порівнянні з більшістю пластикових. Ще серед їх переваг слід виділити кращу теплопровідність, що перешкоджає перегріву апарата, а також його більшу тактильну привабливість та дизайн. Хоча останнє – на любителя. Ще металевий корпус непогано захищає камеру мобільного при падінні. 

Також слід зазначити, що металевий корпус значно підвищує ціну девайса. Річ у тім, що виробити тонку та міцну оболонку коштує доволі дорого. А ще багато компаній вдаються до використання алюмінію з кольоровим металевим напиленням, яке згодом стирається, тому апарат буде виглядати не дуже гарно.

  • Скло.

Скляні корпуси наразі стають все більш популярними. Така тенденція обумовлена передусім саме зовнішнім виглядом девайса. Сьогодні можна знайти навіть бюджетні смартфони з панелями зі скла.

Щодо плюсів таких корпусів, то це теплопровідність та хороша здатність приймання стільникового, Wi-Fi та Bluetooth сигналів. З поганого – дуже погана міцність, схильність до сколів та подряпин. Як би виробники електроніки кожного року не підвищували показник IP, скляні телефони як бились від будь-якого серйозного удару, так і продовжують це робити.

Також слід зазначити, що є комбіновані панелі, коли важко однозначно сказати, скляна в телефоні оболонка, чи металева. А ще при створенні деяких моделей апаратів використовується кераміка, шкіра, дерево та інші матеріали.

Де в Україні замовити корпус на мобільний телефон

Дізнатись, скільки коштують та купити необхідні запчастини для мобільних телефонів, серед яких клавіатури, роз'єми для зарядних пристроїв, динаміки та багато інших компонентів ви можете в каталозі інтернет-магазина CMA. Доступна вартість товарів, професійне обслуговування, швидка доставка по Україні ти висока якість всіх товарів обов'язково стануть причинами повернутись в магазин знову.

 

Ціни на Корпуси для мобільних телефонів

  Ціна:
Корпус для телефону Nokia 112 АА клас 78 грн
Корпус для телефону Alcatel OT556 АА клас 37 грн
Корпус для Motorola C157 АА клас 37 грн
Корпус для Panasonic GD50 АА клас 37 грн

 

⭐ Що таке корпуси для мобільних телефонів?


Корпуси для мобільних телефонів - це оболонки, футляри, чохли або кейси, які забезпечують захист телефону від механічних пошкоджень, пилу, бруду та вологи.

⏩ Де можна використовувати корпуси для мобільних телефонів?


Корпуси для мобільних телефонів можна використовувати скрізь, де є ризик пошкодження пристрою: на вулиці, у транспорті, на роботі чи у школі.

✅ Як вибрати правильний корпус для мого мобільного телефону?


Щоб вибрати правильний корпус для вашого мобільного телефону, спочатку потрібно дізнатися марку та модель вашого пристрою, а потім визначити необхідні характеристики корпусу: ступінь захисту, дизайн, матеріал виготовлення та додаткові функції, такі як кишеньки для кредитних карток або підставки для перегляду відео. >

 

Вгору