Кращий за Xiaomi Mi Smart Band 4? Huawei випустила фітнес-браслет Honor Band 5

Відбулась презентація нових продуктів від суббренду Huawei – смартфони Honor 9X, 9X Pro, ноутбук Honor MagicBook Pro і фітнес-браслет Honor Band 5, який мало чим відрізняється від Xiaomi Mi Smart Band 4 і є його гідним конкурентом.

Зовнішньо трекер залишився без змін – це той же кольоровий, покритий 2.5D склом, AMOLED-дисплей 0,95 дюйма з роздільною здатністю в 240х120 пікселів і єдиною сенсорною кнопкою. Екран відображатиме сповіщення та повідомлення, дзвінки, будильник та інше. На вибір доступні різноманітні циферблати.

Кращий за Xiaomi Mi Smart Band 4? Huawei випустила фітнес-браслет Honor Band 5

Можна дистанційно керувати камерою смартфону. Девайс підтримує Bluetooth 4.2. Ємність акумулятора у 195 mAh забезпечить повноцінну стабільну роботу фітнес-трекеру до двох тижнів, якщо ввімкнути усі датчики і сенсори, то модель на повну пропрацює шість днів.

Окрім стандартного набору можливостей, новинка визначає 10 різновидів фізичної активності, а будучи повністю водозахищеною, вона витримує 5 АТМ, тобто занурення до 50 метрів.

Кращий за Xiaomi Mi Smart Band 4? Huawei випустила фітнес-браслет Honor Band 5

Наявний датчик цілодобового вимірювання серцебиття, при цьому Ви можете підключитись до медичних програм. Технологія TruSleep 2.0 здатна визначати якість сну і виявити 6 проблем зі сном. Фішкою Honor Band 5 став датчик рівню кисню в крові. Цей сенсор повинен повідомляти, коли користувачу треба відпочити або ж звернутись до лікаря (рівень кисню нижче за 70%).

Є три кольори ремінців до фітнес-браслету (чорний, рожевий і синій). Також є дві версії: з підтримкою технології NFC, що працює з платіжними системами Huawei Pay і AliPay, і без. Простіша версія коштуватиме 28 доларів, а старша – $31. Продаж дешевшого варіанту у Китаї стартує з 24 липня, а охочим придбати версію з NFC доведеться почекати ще 5 днів.

Автор: Мар'яна
0 коментарі