Крутіші за Airpods: Apple анонсувала спортивні навушники Beats Powerbeats Pro

Всього два тижні тому була презентована оновлена версія популярних Airpods, аж ось компанія із Купертіно «викотила» особливі спортивні навушники під брендом Beats.

Beats Powerbeats Pro отримали такий же, як і у покращених Airpods, чіп Apple H1, що миттєво з’єднує їх із iCloud девайсами та підтримує фірмового голосового помічника Siri. Вони вмикаються, тільки-но витягнувши їх із футляру, і вимикаються, якщо запхати назад. В обидвох навушниках по одній кнопці, яка керує гучністю та відтворенням аудіотреків.

Крутіші за Airpods: Apple анонсувала спортивні навушники Beats Powerbeats Pro

Повністю бездротова модель чудово підходить для людей, які ведуть активний образ життя, оскільки вона захищена від вологи, а автономність збільшена до 9 годин, при цьому загальна тривалість роботи сягає цілу добу. Новинка теж заряджається від кейсу і має підтримку швидкої зарядки Fast Fuel. Виробник стверджує, що навіть 5 хвилин заряджання достатньо, щоб пристрій пропрацював півтори години.

Окрім того, не можна не згадати і про удосконалений динамік, що гарантує першокласне звучання завдяки розширеному динамічному діапазону та зниженому рівню спотворень. Гарнітура стала першою в бренді, що використовує технологію покращення мовного звуку при телефонних розмовах. Для цього обидва навушники оснащені мікрофоном, що відсіює сторонні шуми, та акселерометром.

Навушники випускатимуться у 4 відтінках (білий, синій, коричневий, чорний) і коштуватимуть від $250. Старт продажу поки не оголошено, проте на сайті виробника вказано, що це відбудеться вже скоро.

Автор: Мар'яна
0 коментарі