Купили смартфон? Які аксесуари потрібно купити в першу чергу

Нарешті зважилися на покупку нового смартфона? Вітаємо! У вас вже виникло питання, що ж варто відразу купувати в комплекті? Якщо ні - то вже пора. Тому що деякі аксесуари просто необхідні для нормального функціонування вашого смартфона. Сьогодні ми розповімо, з чим же краще не тягнути і купувати відразу, щоб не бігати потім по магазинах.

Давайте складемо список?

  1. Чохол. Якщо навушники і зарядний пристрій зазвичай йдуть в комплекті з телефоном, то чохол Ви в гарній нової коробочці не знайдете точно. А так як подряпати телефон - справа секундна, то без чохла не зробити цього буде вкрай складно. Ви ж розумієте, що навіть в кишені під, здається, надійним захистом вашої курточки це цілком реально - ось спробуйте, наприклад, закинути телефон і ключі в одну кишеню. І все. Новий телефон вже не новий. Тим більше, що чохли сьогодні - це елемент стилю. Їх є ну просто безліч, їх роблять на замовлення з будь-якими зображеннями і написами, навіть з вашими фотками - все що захочете! Вони навіть набувають форми різних звіряток - ось не кажіть, що ніколи не бачили чохол у вигляді Міккі Мауса або з великими вгору стирчащими вухами зайця. Тому наша вам порада: купили телефон - відразу купуйте чохол.
  2. Захисне скло. Аргументація та ж, що й раніше. Ці два аксесуари - це перше і головне, на що потрібно звертати увагу. Екран телефону дряпається ще легше, ніж його корпус. А розбити його - взагалі простіше простого. Один необережний рух - і ваш смартфон вже з невблаганною швидкістю летить на підлогу, і по крихкому екрану розповзаються павутинкою дрібні тріщини. А екран замінити набагато дорожче, ніж купити захисне скло.
  3. Карта пам'яті. Багато смартфонів сьогодні вже не підтримують таку корисну штуку як карту пам'яті - для них цей хід дуже вигідний, адже чим більше у них вбудованої пам'яті - тим дорожче телефон тієї ж моделі. Але все ж більшість виробників залишають вхід для microSD і для вас це хороший шанс збільшити кількість додатків, музики, фотографій і відео на вашому новенькому смартфоні. Адже для цього ми їх і купуємо, чи не так?
  4. Powerbank. Як ми вже говорили, зарядний пристрій йде в комплекті до телефону, але павербанка ми там точно не знайдемо. А це насправді дуже зручно - переносна зарядка, яка завжди виручить і допоможе. Адже погодьтеся - сьогодні кожен з нас використовує свій телефон по максимуму - фраза «так мені телефон тільки щоб дзвонити і смс-ки писати» вже давно зникла з мови. Ми сидимо в інтернеті, слухаємо музику, фотографуємо і граємо в ігри, а все це конкретно садить акумулятор. Саме тому така покупка буде дуже раціональною - до того ж, крім смартфона ви зможете використовувати його і для планшета або навігатора, наприклад.
  5. Монопод. Або селфі-палка, як в народі кажуть. Чули про таку штучку? Гаджет, покупку якого сьогодні диктує мода. У більшості смартфонів є фронтальна камера (майже у всіх, скажімо навіть так), але іноді буває так, що довгої руки не вистачає для того, щоб помістити на знімку красивий вигляд ззаду, наприклад, або всіх людей, які повинні бути на фотці. А на телефонах, де кількість мегапікселів фронталки залишає бажати кращого? А сфотографувати нікому? Ось тут-то монопод і стане в нагоді. Особливо, якщо ви комунікабельна людина, та ще й мандрівник.


Всі перераховані вище аксесуари сьогодні цілком доступні - вони бувають різних цін, зовнішнього вигляду, різної функціональності. Тут кожен вибирає для себе найкраще. І якщо без монопода або павербенка жити ще можна, то ось без чохла і захисного скла - аж ніяк. Ну, хіба що вам все одно, як буде виглядати ваш смартфон після деякого часу користування. Або ви як Скрудж МакДак, який купається в своєму золоті, і можете собі дозволити покупку нового смартфона коли забажаєте;)


У нас, до речі, ви зможете придбати будь-який з гаджетів - купити захисне скло на будь-який телефон або замовити монопод, коли все-таки зважитеся ще трошки себе порадувати. Чекаємо в гості!

Автор:
0 коментарі