Килимки для мишок

Сортування:
Коврик для мишки Ergo MP-330XL
Коврик для мишки Ergo MP-330XL "Gaming Squad" Black 199 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Виробник: Ergo
Коврик для мишки Wesdar Z2 Silver
Коврик для мишки Wesdar Z2 Silver 249 грн. Додати в порівняння Колір: Сірий /
Коврик для мишки Wesdar Z2 Black
Коврик для мишки Wesdar Z2 Black 249 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний /
Ігровий набір (клавіатура+мишка+килимок) Defender Anger MKP-019 (Black)
Ігровий набір (клавіатура+мишка+килимок) Defender Anger MKP- ... 568 грн. Додати в порівняння Матеріал: Пластик / Виробник: Defender / Інтерфейс підключення: USB / Колір: Чорний
Коврик для мишки G5 DOTA 2 (40x30 cm)
Коврик для мишки G5 DOTA 2 (40x30 cm) 99 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний /
Коврик для мишки H-3 Apple Logo (27x22 cm)
Коврик для мишки H-3 Apple Logo (27x22 cm) 99 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний , Жовтий /
Коврик для мишки Defender Opti-Laser Orange
Коврик для мишки Defender Opti-Laser Orange 85 грн. Додати в порівняння Колір: Помаранчевий / Виробник: Defender
Коврик для мишки Defender Opti-Laser Grenn
Коврик для мишки Defender Opti-Laser Grenn 85 грн. Додати в порівняння Колір: Зелений / Виробник: Defender
Коврик для мишки Ergo MP-130
Коврик для мишки Ergo MP-130 "Gaming Squad" Black 99 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Виробник: Ergo

Люди, які за родом діяльності зобов'язані проводити багато часу за комп'ютером цінують оперативність, високу якість роботи і максимально можливий комфорт в процесі її виконання. Правильно обраний килимок під мишку для ПК або для планшета — елемент, що сприяє досягненню всіх цих показників.

Купити килимки для мишки в Україні

На сучасному ринку, килимки для мишки представлені з різних матеріалів в широкому розмаїтті форм і забарвлень. Які краще? Тут кожен повинен вибирати індивідуально, враховуючи характеристики аксесуарів:

  1. Геймерські килимки. Ігрові килимки, які представлені на ринку України виконані з урахуванням найсучасніших технологій. Більш того, при їх конструюванні, а також виготовленні враховуються рекомендації геймерів зі світовим ім'ям. Тому, вони створені, щоб задовольнити підвищені вимоги комп'ютерних ігроманів. Геймерські килимки для мишки, можуть комплектуватися тефлоновими наклейками, які покращують ковзання мишки по поверхні.
  2. Звичайні килимки. Моделі з тканини забезпечують м'який дотик, а пластикові та скляні відрізняються підвищеною жорсткістю. Підошва килимків для миші виконана у форматі суцільного гумового шару або гумових ніжок, які забезпечують його міцну фіксацію на поверхні столу. У дешевих моделях для подібних цілей застосовують коркові матеріали. Позитивні відгуки користувачі залишають про двосторонні ігрові поверхні, оснащені спеціальним покриттям з обох сторін. Адже, у двосторонніх килимків одна поверхня забезпечує швидке ковзання, а інша набагато більш точне позиціонування.
Більше ...

Дорогі, і як наслідок функціональні килимки для мишки забезпечують максимальну якість функціонування і найкращі результати діяльності, що важливо для дизайнерів та інших творчих фахівців. Подібні ігрові килимки для мишки оснащуються спеціальною гелевою подушкою. Така підставка легко приймає форму руки, забезпечуючи комфорт при тривалому використанні мишки.

Залежно від моделі, килимки для комп'ютерної мишки мають різну товщину — 1,5-6 міліметрів. Також килимки відрізняються розмірами — серед представлених моделей можна вибрати необхідний розмір, аж до килимків великих розмірів, здатних покрити основну частину поверхні столу.

Для шанувальників екзотики створені моделі з додатковими якостями. Крім головної функції, подібні вироби доповнюються, також рядом додаткових можливостей. Сьогодні, у продажу доступні килимки з підсвічуванням, а також моделі які утримують провід, служать у якості USB-порту, калькулятора, накопичувача або виконують інші функції. Найбільш популярні варіанти з підсвічуванням. Зручність їх використання проявляється, в нічний час. Колір додаткового освітлення, може бути яким завгодно, популярні – жовтий, червоний або синій.

У нашому магазині можна купити килимки для мишки за прийнятною ціною. Кращий спосіб купити килимок для мишки недорого — замовити на найвигідніших умовах, в компанії СМА.