Килимки для мишок

Сортування:
Коврик для мишки Wesdar Z2 Silver
Коврик для мишки Wesdar Z2 Silver 250 грн. Додати в порівняння Колір: Сірий
Коврик для мишки Wesdar Z2 Black
Коврик для мишки Wesdar Z2 Black 250 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний

Купити килимок для мишки 

     Власники та користувачі комп'ютерної техніки не приділяють належної уваги вибору додаткових аксесуарів для збільшення комфорту. Килимки для комп'ютерної мишки додають зручності в процесі користування технікою. Килимок підвищить рівень ковзання мишки по поверхні та точність наведення курсора на екрані. 

     Матеріали, з яких виготовляють килимки для мишки : 

  • гума; 
  • пластик; 
  • тканина;
  • деревина

     Пластикові килимки відрізняються довговічністю та гладенькою поверхнею, не потребують частої заміни. Килимки з тканини приємні на дотик та еластичні. Для лазерних комп'ютерних мишок краще купити килимок з пластику.

     За призначенням килимки для мишки умовно поділяють на: 

  • ігрові. Можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Особливість таких килимків у поверхні, яка сприяє повному контролю над мишкою та унеможливлює зриви при різкому русі; 
  • для повсякденного користування (виготовляють з дерева, тканини або гуми); 
  • офісні з додатковим функціоналом. Такі килимки мають силіконову подушку, яка підтримує руку і знімає напруження

     З часом килимки стали більш ергономічними, що дозволило уникнути наслідків при довгій роботі за комп'ютером. Килимки відрізняються оформленням, формою та кольором. Не рекомендують обирати дуже яскравий килимок, його колір може послужити подразником і відволікати від роботи. 

     В інтернет магазині Світ мобільних Аксесуарів представлено асортимент килимків для мишок за доступними цінами. Процес оформлення замовлення не займає багато часу. Достатньо натиснути кнопку “Купити в 1 клік” і менеджер магазину зателефонує вам для уточнення інформації для доставки та оплати