Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
UAH
  • EUR
  • USD
Укр

Пульти для телевізорів LG

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Де купити пульт для телевізора lg?

На сьогоднішній день вибір пультів досить великий. Комусь необхідно замінити свій пульт, а хтось втомився користуватися багатьма пультами і він хоче перейти на один універсальний. Перша група — стандартні пульти призначені для використання конкретної моделі телевізора. Такі пульти є стандартною заміною старих пристроїв. З покупкою такого пульта проблем немає ніяких: необхідно лише знати точну модель вашого старого пульта і телевізору. Але перед новим придбанням варто звернути увагу на його функціонал і можливі підтримувані пристрої (адже за зовнішнім виглядом пульти дуже схожі). В основному, стандартним не властиво великий функціонал і розширеною підтримкою пристроїв. На що ж ще варто звертати увагу, перед тим, як купити пульт для телевізора lg, щоб не розчаруватися в новому пристрої?

Вибираємо дистанцію, при якій пульт буде ловити сигнал.

Дальність може бути різна: одні працюють при 20– метрової дистанції, а інші і п'яти метрів не осилять. Щоб уникнути такої неприємності, варто дуже уважно ознайомитися з робочою відстанню пристрою. Корпус пультів в основному виконаний таким чином, що потрібні елементи знаходяться зверху на корпусі. Також наш інтернет—магазин СМА пропонує пульти різних розмірів і ваги.

Друга група пристроїв дистанційного керування — універсальні. Управління такими пультами найрізноманітніше: від телевізора і до кондиціонера, і багато іншої техніки. Таке придбання зможе позбавити вас від проблеми з усіма іншими пультами управління в будинку. Дані моделі дистанційного керування мають пристойну кількість функціоналу, адже містять у собі базу сучасних пристроїв. Досить затребуваними є пульти з дисплеями, де відображається вся поточна інформація. Більш модернізовані моделі мають сенсорний екран, де якість відображуваного просто вражає. І найголовніша перевага універсального пульта для телевізора lg — управління технікою будь—якої моделі без прив'язки. Найяскравішим прикладом універсального пульта для телевізора є — фірмовий пульт lg magic, призначений для управління функціями Smart. Особливостями такого пристрою є курсор, при чому пульт може не обов'язково бути спрямований на екран телевізора і голосовий пошук. Ці речі роблять перегляд телебачення незвичайним і стовідсотково унікальним. Ціновий сегмент, звичайно, трохи вище середнього, але в даному випадку якість відповідає вартості.

Яку ж модель пульта для телевізора lg вам купити?

Відповісти на це питання ви самі зможете, коли вирішите для себе, що вам саме потрібно: звичайна заміна старого пульта для одного телевізора, або ж багатофункціональний пристрій для управління різною технікою, в тому числі і телевізором?Купити пульт ду для телевізора lg будь-якої потрібної моделі ви можете на нашому сайті інтернет-магазину СМА, просто відкривши каталог і оформивши замовлення, а продавці-консультанти зв'яжуться з вами для уточнення всієї інформації про покупку.

Вгору