Нові функції і дата випуску Xiaomi Mi Band 4

Фітнес браслет Xiaomi Mi Band 3, випущений буквально кілька місяців тому, користується шаленою популярністю і не даремно. У ньому вмістили усе найкраще: поліпшені датчики, неперевершений дизайн, ергономічні форми. І ось з’явилась інформація, китайська компанія планує випуск наступника – Xiaomi Mi Band 4.

Експерти вважають, що майбутній спортивний браслет без проблем займе перші місця за популярністю та продажем, адже у новинку вмістять передові технології за доступною ціною. Фітнес браслет з красивим AMOLED дисплеєм та сенсорним керуванням буде покритий спеціальним захисним склом. Підключатиметься він через Bluetooth 5.0 LE.

Окрім покращених датчиків, гарантований захист від води по стандарту IP68. Як стало відомо, новою функцією є барометричний альтиметр, що стане у нагоді альпіністам, оскільки девайс вимірює висоту. Вбудований модуль NFC допоможе розраховуватись за покупки одним дотиком, проте є нюанс. Ваш смартфон теж має підтримувати цю технологію. GPS модуль буде тільки у спеціальній версії фітнес-браслета.

Виробники додали у модель підтримку магнітної зарядки. Завдяки їй відтепер більше не потрібно знімати апарат з ремінця, а просто поставити його передньою панеллю до спеціальної зарядки.

Зміни в дизайні торкнулись і застібки, тепер вона виглядатиме, як у будь-якого годинника.

Звичайно, що в комплекті будуть і ремінці приблизно п’яти кольорів. Чекати новинку доведеться до липня 2019 року.

Автор: Мар'яна
0 коментарі