Окуляри віртуальної реальності

Сортування:
VR Case RK A1 Black
VR Case RK A1 Black 954 грн. Додати в порівняння Колір: Фіолетовий / Матеріал: Пластик
VR Case 5 Plus Black-White
4
VR Case 5 Plus Black-White 682 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний , Білий / Матеріал: Пластик
VR Case Esperanza EMV300 (Black-White)
VR Case Esperanza EMV300 (Black-White) 328 грн. Додати в порівняння Виробник: Esperanza / Колір: Чорний , Білий / Матеріал: Силікон
Окуляри віртуальної реальності VR Case Esperanza EMV200 (Black)
Окуляри віртуальної реальності VR Case Esperanza EMV200 (Black) 322 грн. Додати в порівняння Виробник: Esperanza / Колір: Чорний / Матеріал: Пластик

Якщо ви вирішили купити окуляри віртуальної реальності в Україні, вам варто знати кілька цікавих фактів про цей девайс. З ним ви можете повністю зануритися у світ віртуальної реальності завдяки отриманню 3D картинки. Девайс схожий на пластиковий корпус з лінзами, який оснащений екраном з перегородкою. Він транслює картинку для кожного ока окремо. І це дає можливість користувачеві насолоджуватися вигаданою реальністю. Сьогодні 3d окуляри віртуальної реальності радують широким асортиментом.

Компанії-виробники зробили величезний крок вперед, завдяки чому незручна коробка з лінзами модернізувалася в сучасний пристрій, який можна з легкістю прикріпити на голові. Тепер новий пристрій дозволяє підлаштувати параметри зображення, встановити телефон і протягом декількох хвилин включити відеозапис або почати грати у вашу улюблену гру.

За яким принципом працює шолом віртуальної реальності?

Як було сказано вище, пристрій оснащений асферическими лінзами. Користувач може змінювати налаштування, маніпулювати з відстанню між очима і лінзами. Зображення, яке з'являється перед очима, подається з мобільного пристрою. Сучасні 3d-окуляри надають можливість користувачеві насолоджуватися улюбленими фільмами, кліпами, переглядати фотографії, а також грати у ваші улюблені іграшки. Якщо ви не хочете, щоб 3D зображення було статичним, варто застосовувати спеціальний пристрій, який називається гіроскопом. Він допомагає визначити положення голови і дає можливість досліджувати таємничі межі віртуального простору.

Щоб в цьому переконатися, необхідно встановити девайс на платформу, запустити відео і покрутити головою в різні боки. Якщо зображення знаходиться завжди в районі ваших очей і не висне, значить ця модель шолома віртуальної реальності підходить під мобільний пристрій, а налаштування вірні. Підключаються окуляри до смартфону завдяки USB, а аудіо прослуховується за допомогою смартфону або навушників. У багатьох моделях для цього є гніздо.

Різна ціна пристроїв

Найбільш примітивним пристроєм є шматок картону, кілька пластикових лінз і смартфон в якості екрану. Середньоцінові пристрої розраховані на дещо інший сегмент населення. Ціна таких пристроїв на порядок вище. Вони виглядають дуже стильно. У безлічі таких моделей вбудований датчик стеження, складна система управління, а також можливість перемикати фокусну відстань між лінзами. Ви можете купити окуляри віртуальної реальності для телефону на сайті. Тут ви знайдете доступні ціни та високу якість пристроїв.

Найдорожчі 3d окуляри будуються на розробках, які пов'язані з комп'ютерами або ігровими консолями. Вони можуть забезпечити зовсім інший рівень зображення. У них вмонтовані датчики руху і екран високої якості.