Оригінальністю і не пахне: з’явились реальні фото очікуваного Pixel 3 і Pixel 3 XL

Ось уже через кілька місяців нам покажуть мобільні новинки від Google. Тому не дивно, що в мережу нещодавно потрапили «живі» зображення цих моделей та захисного скла до них.

Опубліковані фото на форумі XDA доводять, що старша версія не відрізняється самобутністю, адже в дизайні використали популярну на сьогодні серед виробників «гривку» зверху екрану, моду на яку розпочала Apple з виходом свого IPhone X. По суті, цим Google заявляє про відверту конкуренцію з компанією із Купертіно.

На передній панелі діагоналлю 6,2 дюйма розташована подвійна фронтальна камера і два динаміки. На задній стороні розміщений сканер відбитків пальців та основна камера з одинарним модулем, причому кришка не має вже впізнаваного двокольорового оформлення. Кнопки ввімкнення і гучності суттєво не змістились, а роз’єму для навушників зовсім позбулись. Отримувати енергію апарат буде завдяки бездротовій зарядці.

«Серцем» флагмана стане процесор Snapdragon 845, оперативна і вбудована пам'ять становитиме відповідно 4/64 ГБ, хоча говорять і про версію 6/128 ГБ. Працюватиме це все на новенькій операційній системі Android P.

Про вигляд Pixel 3 поки відомо, що 5,4-дюймовий дисплей матиме досить великі рамки зверху і знизу без жодного вирізу. Судячи з картинок, два пристрої повністю виконані зі спеціально стійкого скла. Ціни за них розраховані на середній клас.

Залишилось тільки дочекатись появи справжніх фотографій молодшого «гуглофона», а поки чекаємо презентації цих смартфонів у жовтні 2018 року.

Автор: Мар'яна
0 коментарі