Паяльники

Сортування:

Купити паяльник ремонту мобільних телефонів, планшетів

     Під час ремонту мобільних телефонів майстер стикається з різними видами несправностей. Існують такі поломки, які потребують здійснити пайку елементів.

     Електронний паяльник - це інструмент, призначений для пайки та лудіння металевих запчастин. 

     В каталозі інтернет магазину Світ Мобільних Аксесуарів представлено асортимент паяльників для телефонів за доступними цінами. Це універсальний інструмент, який вражає своєю простотою і функціональністю. Основне призначення паяльника в процесі ремонту мобільних телефонів - це монтаж електронних компонентів з використанням припою та флюсу.

     Паяльники для телефонів можна поділити за типом конструкції: 

  • стержневі паяльники - прості інструменти, з якими не виникає ускладнень в процесі експлуатації та обслуговування. В конструкції відсутній датчик терморегуляції. 
  • імпульсні паяльники - відрізняються швидкістю нагріву завдяки наявності мідного жала в конструкції корпусу. 

     При виборі паяльника для телефона варто враховувати температуру нагріву та потужність. 

     Потужність паяльника може бути різною - від 10 до 100 Вт. Температура нагріву залежить від призначення паяльника - де саме він буде використовуватись, в домашніх умовах або в професійній майстерні. 

     Якщо ви не знаєте, який саме паяльник для стільникового телефону чи планшету купити, напишіть в онлайн чат або зателефонуйте за номерами телефонів. Менеджери СМА нададуть професійну консультацію з питань, які стосуються товару, цін, умов доставки та оплати