Підсилювачі та антени Wi-Fi

Сортування:
Підсилювач Wi-Fi USB 600Mbps Black
5
Підсилювач Wi-Fi USB 600Mbps Black 181 грн. Додати в порівняння Інтерфейс підключення: USB / Колір: Чорний

Якщо ви вирішили купити підсилювач wi-fi, вам буде цікаво дізнатися, на які види діляться такі пристрої. Вони діляться на два основних типи: активні і пасивні.

Види і характеристики активних підсилювачів прийому сигналу wi fi

Серед активних підсилювачів wi-fi сигналу виділяють наступні види:

• Точки доступу і повторювачі

Такі пристрої відрізняються потужністю і розмірами. Також вони можуть мати різний рівень оснащення, число антен і технічні характеристики. Найпопулярнішими брендами, що виробляють підсилювачі wi fi, є ASUS, TP-Link і D-Link. Ці бренди випускають як бюджетні моделі для квартир, так і високоякісні моделі для офісів.

• Домашні повторювачі

Пристрої цього типу націлені на виконання однієї функції і справляються з нею на високому рівні. Їх не потрібно налаштовувати. Щоб почати використовувати цей пристрій, необхідно підключити на основному маршрутизаторі функцію WPS, а на повторювачеві досить ввімкнути одну кнопку. Після того, як мине деякий час, він підхопить сигнал, і у вас буде wi-fi.

Домашні повторювачі продаються у великій кількості магазинів комп'ютерної техніки, або на сайті. Ще їх називають ретрансляторами або репітерами. Також ці пристрої можуть виглядати по-різному. Більшість з них дуже компактні і малогабаритні.

Такі підсилювачі відрізняються наступними характеристиками:

• Швидкістю з'єднання;

• Діапазоном мовлення;

• Кількістю антен. Ця характеристика впливає на далекобійність пристрою.

Якщо ви хочете, щоб у великому офісі був wi-fi, ТРК або приватному будинку на два і більше поверхів, необхідно придбати повноцінну точку доступу. Після цього - налаштувати пристрій як повторювач сигналу.

Будь-який такий підсилювач прийому сигналу wi fi є можливість застосовувати в приватному будинку. Також їх можна використовувати і у великих ТРЦ, і бізнес-центрах. Але для таких великих приміщень пристрій потрібно встановлювати каскадом, щоб сигнал передавався по ланцюжку.

Пасивні підсилювачі

До них відносяться різні антени wi fi. Антену для посилення wi fi ставлять в маршрутизатори. Якщо встановити антену в такий пристрій неможливо, тоді антену встановлюють в Wi-Fi приймач. Вони відрізняються наступними характеристиками: показником посилення, частотою і спрямованістю. Зовнішню спрямовану wi fi антену купити можна на сайті СМА за доступною ціною.