Представлені нові навушники Xiaomi Piston Pro

 

Xiaomi завжди відрізнялася тим, що випускала величезну кількість аксесуарів до своїх телефонів, причому різних цінових категорій. Фірмові навушники не стали винятком, однак саме серія Piston стала найпопулярнішою серед користувачів, пропонуючи відмінну якість звуку і стильний дизайн за досить помірною ціною. Сьогодні лінійка даних навушників була розширена новою моделлю Piston Pro.

Piston 3 Pro зроблений на обладнанні з ЧПУ алмазної оснащенням, що гарантує чудову якість і максимальну точність виготовлення. Корпус навушника виготовлений з алюмінію, поверхня якого пройшла процес анодування. Конфігурація навушників увазі, що вони повинні знаходиться під кутом 45 градусів по відношенню до вуха користувача, що зменшує ризик випадіння навушника і є найбільш оптимальним положенням для прослуховування.

Застосування подвійної звукової котушки і акустичного поршня дозволяють досягти натурального звучання і мінімальних искажний у всьому діапазоні. На пульті управління розташовані три функціональні кнопки, за допомогою яких можна перемикати треки або радіостанції, ставити на паузу або змінювати гучність сигналу. Відомо, що на цей раз компанія відмовилася від використання плоского дроту, який виявився досить непрактичним. Матове покриття кабелю зроблено з термопластичного еластомеру для покращення показника міцності. В якості провідника виступає мідь надчистої марки для кращої передачі навіть найменших нюансів запису.

Новинка надійде у продаж 11 листопада за ціною 21.99 доларів США. У комплекті з навушниками користувач отримає вкладиші 4 різних розмірів. Piston Pro зможуть працювати практично з усіма смартфонами, однак власникам смартфонів від Xiaomi можливо буде налаштувати навушники індивідуально, підібравши потрібну модель, з допомогою налаштувань в системі.

Автор: Василь
0 коментарі