Розумний дисплей від Lenovo, який працює як смарт-колонка

У наш час ринок смарт-колонок заповнений пристойними апаратами з безліччю корисних функцій, які поступово завойовують серця. Одним із таких став нещодавно випущений у світ Lenovo Smart Display з підтримкою Google Assistant. З першого погляду, оригінальності йому точно не бракує. Подивимось, як виробники попіклувались над технологічними характеристиками.

Процесором моделі став восьмиядерний Snapdragon 624. Пристрій отримав модуль Wi-Fi, Bluetooth, динамік, камеру в 5 Мегапікселів, мікрофон, оперативної і вбудованої пам’яті відповідно 2/4 Гб. Також Ви можете обрати найбільш зручну з двох доступних версій IPS дисплею на 8 і 10 дюймів.

Сам функціонал не надто відрізняється від своїх конкурентів. Можна дізнатись погоду, новини, що відбувається на дорогах, замовити товари чи послуги, здійснювати відеодзвінки. Девайс здатен керувати різною технікою, віддалено керувати сервісами Google, при цьому не обмежуючись одними голосовими командами, а й доторками. Для зручності усі дані дублюються на екран. Заплатити за новинку доведеться десь 200-250 доларів залежно від діагоналі.

Автор: Мар'яна
0 коментарі