Сенсорні панелі (тачскрін) для телефонів Fly

Сортування:
5
Touchscreen (сенсор) для телефону Fly IQ256 Vogue Black Orig ... 228 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.5"
Touchscreen (сенсор) для телефону Fly E157 Black Original TW 157 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.5"
5
Touchscreen (сенсор) для телефону Fly IQ237 Dynamic Black Or ... 197 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.5"
5
Touchscreen (сенсор) для телефону Fly IQ255 Pride White Orig ... 228 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Діагональ дисплею: 3.95"
4
Touchscreen (сенсор) для телефону Fly IQ275 Marathon Black O ... 228 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.7" (Дюймів)
5
Touchscreen (сенсор) для телефону Fly IQ430 Evoke Black Orig ... 200 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.5"
Touchscreen (сенсор) для телефону Fly IQ430 Evoke White Orig ... 200 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Діагональ дисплею: 3.5"
4
Touchscreen (сенсор) для телефону Fly IQ447 Era Life 1 Black ... 200 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.0" (Дюймів)
3
Touchscreen (сенсор) для телефону Fly IQ452 Ego Vision 1 Whi ... 243 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Діагональ дисплею: 5.0" (Дюймів)
5
Touchscreen (сенсор) для телефону Fly IQ454 Evo Tech 1 Black ... 186 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 5.0" (Дюймів)
5
Touchscreen (сенсор) для телефону Fly IQ454 Evo Tech 1 White ... 247 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Діагональ дисплею: 5.0" (Дюймів)
5
Touchscreen (сенсор) для телефону Fly IQ436 Era Nano 3 Black ... 143 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.5"
4
Touchscreen (сенсор) для телефону Fly IQ4491 Era Life 3 Blac ... 157 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.0" (Дюймів)
5
Сенсор (тачскрін) для телефону Fly IQ236 Victory Black Origi ... 214 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.2"
4
Сенсор (тачскрін) для телефону Fly IQ236 Victory White Origi ... 285 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Діагональ дисплею: 3.2"

Де купити якісний, надійний і недорогий тачскрін на телефон Fly?

Причина неймовірного попиту на мобільні телефони, оснащені сенсорним екраном, в зручності користування ними. Правда, як і будь-який високотехнологічний пристрій, такі апарати мають «звичку» часто виходити з ладу. Незважаючи на високу якість виробів від компанії Fly, при необережному з ними поводженні або через неякісно виконаний ремонту окремі деталі можуть поламатися. Найчастіше власникам доводиться міняти сенсор на телефон Fly і це зовсім не дивно - екран є досить крихким елементом. Разом з цим він щодня відчуває підвищені навантаження.

Більше ...

Поломки екранів і можливість заощадити на їхній покупці

Навіть якщо після падіння ваш сенсор постраждав незначно, наша компанія пропонує купити тачскрін для телефону Fly і здійснити заміну. Справа в тому, що фахівці, які займаються ремонтом мобільників, попереджають - навіть при утворенні мікроскопічних тріщин всередину може потрапити пил, волога, частинки жиру.

Вони в свою чергу можуть пошкодити мікросхему смартфона, а це вже більш серйозна поломка. Ми пропонуємо тільки оригінальні екрани на будь-які моделі систем Fly. Ми працюємо з постачальниками безпосередньо, завдяки чому встановлюємо максимально доступні ціни, а це, погодьтеся, відмінний спосіб заощадити.

Найчастіше сенсорні екрани на стільникових телефонах виходять з ладу через падіння, а також при недбалому носінні його в сумочці, бардачку автомобіля, рюкзаку. Іноді причиною несправності може стати під впливом води на екран.

Купити сенсор на телефон Fly у компанії СМА

Великий асортимент нашого зручного, інтуїтивно зрозумілого каталогу дозволяє оперативно вибрати сенсор, що підходить до вашої моделі і купити його. Щоб не бути голослівними, виділимо основні переваги співпраці з нашою компанією:

  • в наявності завжди є екрани на всі моделі Fly;
  • ми продаємо тачскріни оптом і в роздріб, доставляючи товари по всій території України;
  • пропонуємо гнучку систему знижок;
  • намагаємося доставити вироби в максимально стислі терміни;
  • оплата проводиться будь-яким, зручним для вас способом - ми приймаємо банківські карти, перекази з електронних гаманців, готівку.

Замовити товари можна в будь-який час доби.