Сенсорні панелі (тачскрін) для телефонів HTC

Сортування:
Сенсор (тачскрін) для телефону HTC Desire 310 Dual Sim Black ... 232 грн. Додати в порівняння Модель телефону: HTC Desire 310 / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.5" (Дюймів)
Сенсор (тачскрін) для телефону HTC X515m Evo 3D G17 Black Or ... 174 грн. Додати в порівняння Модель телефону: HTC X515m Evo 3D G17 / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.3" (Дюймів)
Сенсор (тачскрін) для телефону HTC A3333 Wildfire/G8 (з мікр ... 261 грн. Додати в порівняння Модель телефону: HTC A3333 Wildfire / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.2"
Touchscreen (сенсор) для телефону HTC Desire 610 Black Origi ... 246 грн. Додати в порівняння Модель телефону: HTC Desire 610 / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.7"(Дюймів)
Touchscreen (сенсор) для телефону HTC Desire 300 Black Origi ... 203 грн. Додати в порівняння Модель телефону: HTC Desire 300 / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.3" (Дюймів)
Touchscreen (сенсор) для телефону HTC C510e Salsa Black Orig ... 174 грн. Додати в порівняння Модель телефону: HTC Salsa/G15/c510e / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.4''
Touchscreen (сенсор) для телефону HTC T320/One V/G24 Black H ... 159 грн. Додати в порівняння Модель телефону: HTC One V T320e G24 / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.7" (Дюймів)
Touchscreen (сенсор) для телефону HTC Z715e/Sensation XE/G14 ... 255 грн. Додати в порівняння Модель телефону: HTC G14 , HTC Sensation XE , HTC Z715e / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.7"(Дюймів)
Touchscreen (сенсор) для телефону HTC A310e Explorer з корпу ... 246 грн. Додати в порівняння Модель телефону: HTC Explorer A310e / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.2"
Touchscreen (сенсор) для телефону HTC S510E/G12/Desire S Bla ... 174 грн. Додати в порівняння Модель телефону: HTC S510e Desire S , HTC G12 Desire S / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.7" (Дюймів)
Touchscreen (сенсор) для телефону HTC A510e Wildfire S (rev. ... 165 грн. Додати в порівняння Модель телефону: HTC A510e Wildfire S / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.2"
Touchscreen (сенсор) для телефону HTC Z710e Sensation/G14 B ... 255 грн. Додати в порівняння Модель телефону: HTC G14 , HTC Sensation Z710e / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.3" (Дюймів)
Touchscreen (сенсор) для телефону HTC T8698 Mozart Black Ori ... 232 грн. Додати в порівняння Модель телефону: HTC 7 T8698 Mozart / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.7" (Дюймів)
Touchscreen (сенсор) для телефону HTC T5555 HD Mini Black Or ... 203 грн. Додати в порівняння Модель телефону: HTC T5555 / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.2"
Touchscreen (сенсор) для телефону HTC ONE X/S720e Black Orig ... 174 грн. Додати в порівняння Модель телефону: HTC S720E , HTC One X / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.7"(Дюймів)

Сенсор на телефон htc - як зрозуміти, що його пора міняти на новий

Збірка смартфонів htc завжди відрізнялася високою якістю, і в процесі експлуатації проблем з ними практично не виникає. Але сенсор на телефон htc є досить уразливим, як і в будь-якому сучасному смартфоні. Пов'язано це з тим, що все управління пристроєм здійснюється саме через тачскрін. Крім того, він займає велику площу, що полегшує можливість випадкового пошкодження.

Сенсор на телефон htc - полагодити або купити новий

У більшості випадків розбитий або пошкоджений тачскрін не підлягає ремонту - необхідна установка нового. Сьогодні купити тачскрін для телефону htc в Україні не становить проблеми, як і знайти сервіс-центр, де він буде замінений швидко і якісно. Оригінальні запчастини для смартфонів і мобільних телефонів завжди більш кращі, оскільки дозволяють пристрою працювати довго і безперебійно.

Більше ...

Головними перевагами використання оригінальних запчастин стали:

  • гарантована сумісність з вашим пристроєм;
  • висока контрастність і чітка передача кольору;
  • тривалий термін експлуатації;
  • гарантія виробника.

Для сервісних центрів і майстерень має сенс купувати запасні частини оптом. При невисокій ціні легко організувати ремонт мобільних пристроїв на найвищій якості.

Як купити якісний тачскрін

Більшості користувачів мобільних пристроїв немає необхідності вникати в такі тонкощі, який сенсор встановлений в їх гаджет - ємнісний або резистивний. Досить назвати модель смартфона, щоб фахівець підібрав потрібну запасну частину. Щоб купити тачскрін для телефону htc, і не розчаруватися в його якості, потрібно звертатися тільки в компанії з бездоганною репутацією, що працюють на цьому ринку не перший рік.

Щоб зрозуміти, що сенсор на телефоні пора міняти зовсім не обов'язково чекати повної відмови в роботі. Першими симптомами того, що тачскрін скоро вийде з ладу, є:

  • поява на екрані белесоватих точок / плям;
  • збільшився час відгуку при натисканні на екран;
  • робота сенсора некоректна, після калібрування налаштування нерідко збиваються.

Поява таких ознак вважається ознакою швидкої відмови тачскріну. В цьому випадку краще не чекати повної відмови, а відразу звернутися до фахівців для заміни. Процес цей вимагає наявності спеціального обладнання, але для досвідченого майстра нескладний. У більшості випадків у професіонала піде на це не більше 20-30 хвилин.