Сенсорні панелі (тачскрін) для телефонів Lenovo

Сортування:
4
Touchscreen (сенсор) для телефону Lenovo A526 White Original ... 174 грн. Додати в порівняння Модель телефону: Lenovo A526 / Колір: Білий / Діагональ дисплею: 4.5" (Дюймів)
Сенсор (тачскрін) для телефону Lenovo A326 Black Original TW 188 грн. Додати в порівняння Модель телефону: Lenovo A326 / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.5"
Сенсор (тачскрін) для телефону Lenovo A1000 (Smartphone) Bla ... 197 грн. Додати в порівняння Модель телефону: Lenovo A1000 / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.0" (Дюймів)
5
Сенсор (тачскрін) для телефону Lenovo A5000/S60T (Smartphone ... 203 грн. Додати в порівняння Модель телефону: Lenovo A5000 , Lenovo S60T / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 5.0" (Дюймів)
Сенсор (тачскрін) для телефону Lenovo A399 Black Original TW 174 грн. Додати в порівняння Модель телефону: Lenovo A399 / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 5.0" (Дюймів)
5
Сенсор (тачскрін) для телефону Lenovo A316 White Original TW 159 грн. Додати в порівняння Модель телефону: Lenovo А316 / Колір: Білий / Діагональ дисплею: 4.0" (Дюймів)
Сенсор (тачскрін) для телефону Lenovo S890 White Original TW 232 грн. Додати в порівняння Модель телефону: Lenovo S890 / Колір: Білий / Діагональ дисплею: 5.0" (Дюймів)
Сенсор (тачскрін) для телефону Lenovo P770 Blue Original TW 203 грн. Додати в порівняння Модель телефону: Lenovo P770 / Колір: Синій / Діагональ дисплею: 4.5" (Дюймів)
Сенсор (тачскрін) для телефону Lenovo A308T Black Original T ... 174 грн. Додати в порівняння Модель телефону: Lenovo A308T / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.0" (Дюймів)
Сенсор (тачскрін) для телефону Lenovo S898T Black Original T ... 232 грн. Додати в порівняння Модель телефону: Lenovo S898T / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 5.3"
Сенсор (тачскрін) для телефону Lenovo S650 White Original TW 188 грн. Додати в порівняння Модель телефону: Lenovo S650 / Колір: Білий / Діагональ дисплею: 4.7"(Дюймів)
Сенсор (тачскрін) для телефону Lenovo A358 Black Original TW 123 грн. Додати в порівняння Модель телефону: Lenovo A358 / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 5.0" (Дюймів)
Сенсор (тачскрін) для телефону Lenovo A830 White Original TW 232 грн. Додати в порівняння Модель телефону: Lenovo A830 / Колір: Білий / Діагональ дисплею: 5.0" (Дюймів)
Сенсор (тачскрін) для телефону Lenovo A298T White Original T ... 200 грн. Додати в порівняння Модель телефону: Lenovo A298T / Колір: Білий / Діагональ дисплею: 4.0" (Дюймів)
Сенсор (тачскрін) для телефону Lenovo A278t Black Original T ... 188 грн. Додати в порівняння Модель телефону: Lenovo A278t / Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.5"

Тачскріни для телефону Леново

Ще недавно уявити своє життя, постійно тримаючи в руці сенсорний телефон, який не вимагає ніяких проводів і кнопок для смс, було практично неможливо. На сьогоднішній день, компанія Lenovo є однією з лідируючих, які виробляють багатофункціональні мобільні телефони і комплектуючі для людей середнього класу.

Так як товари Леново доступні більшої частини населення України, завдяки їх вартості і поширенню, виникає велике бажання купити оригінальні запчастини, щоб продовжити термін служби свого смартфона. Переваги смартфона обгрунтовані, надають можливість скоротити час на пошуки необхідної інформації в вашому стільниковому телефоні. Набагато приємніше торкатися екрана, гортати книжку або фотографії, ніж стукати по клавішах. Одним легким рухом руки можна збільшити або зменшити зображення.

Більше ...

Яскравий інтерфейс телефону і приємний класичний дизайн привертають не одне покоління споживачів. Якість фотографій і відеозйомки, функціональність і прийнятна ціна роблять такі смартфони незамінними в сучасному світі. Але, на жаль, є й недоліки сенсорних екранів. Леново тут не виняток. Крихкість проявляється навіть у тому випадку, якщо з екраном дбайливо працюють. Один ніяковий рух, і купити тачскрін для телефону lenovo стане необхідністю.

Купити тачскрін для телефону lenovo

У нас ви можете купити сенсор на телефон lenovo, за доступною ціною і високої якості. Якщо вас цікавлять оптові покупки, то у вас буде можливість заощадити. Наш асортимент дозволить вибрати екран, що ідеально підходить саме для вашого смартфона. Професіоналізм менеджерів і обговорені деталей перед покупкою дадуть вам всі відповіді на питання, що цікавлять.

Якщо ви випадково упустили телефон на підлогу або в воду, пошкодили екран, подряпали його, або дуже довго експлуатували, з'явиться потреба в заміні. Не варто турбуватися про те, що це обійдеться дорого або проблематично. Замінити екран професіонали можуть з тією ж швидкістю і точністю, що і захисну плівку. Якщо ви ще сумніваєтеся в необхідності купити тачскрін для телефону lenovo, перегляньте відгуки від покупців.