Сенсорні панелі (тачскрін) для телефонів LG

Сортування:
4
Touchscreen (сенсор) для телефону LG E450/E460 Optimus L5 II ... 171 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Діагональ дисплею: 4.0" (Дюймів)
5
Touchscreen (сенсор) для телефону LG L80/D380 Dual White Ori ... 171 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Діагональ дисплею: 5.0" (Дюймів)
5
Touchscreen (сенсор) для телефону LG E445 Optimus L4 II Dual ... 171 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.8"
4
Touchscreen (сенсор) для телефону LG E615 Optimus L5 Dual Si ... 171 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Діагональ дисплею: 4.0" (Дюймів)
5
Touchscreen (сенсор) для телефону LG T500/T510/T515 Black Hi ... 90 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 2.8"
4
Touchscreen (сенсор) для телефону LG E610/E612 Optimus L5 Wh ... 157 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Діагональ дисплею: 4.0" (Дюймів)
Touchscreen (сенсор) для телефону LG E400 Optimus L3 White O ... 186 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Діагональ дисплею: 3.2"
4
Touchscreen (сенсор) для телефону LG P920 Optimus 3D Black H ... 228 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.3" (Дюймів)
3
Touchscreen (сенсор) для телефону LG E435 Optimus L3 II Dual ... 200 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Діагональ дисплею: 3.2"
5
Touchscreen (сенсор) для телефону LG E400 Optimus L3 Black O ... 186 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.2"
5
Touchscreen (сенсор) для телефону LG E425/E430 Optimus L3 II ... 171 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Діагональ дисплею: 3.2"
5
Touchscreen (сенсор) для телефону LG E510 Optimus Hub Black ... 200 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.5"
5
Touchscreen (сенсор) для телефону LG KU990/KU990i/KE990 View ... 57 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3"
4
Touchscreen (сенсор) для телефону LG P710/P713 Optimus L7 II ... 171 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Діагональ дисплею: 4.3" (Дюймів)
Touchscreen (сенсор) для телефону LG D605 Optimus L9 II Whit ... 228 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Діагональ дисплею: 4.7"(Дюймів)

Ласкаво просимо на офіційний сайт компанії сма

Сучасні мобільні телефони являють собою технічно не просте обладнання, яке оснащують величезною кількістю всіляких деталей. Перш ніж створити сенсорний телефон, багато фахівців наполегливо працювали для того, щоб винайти сенсорне скло, яке повністю замінило функцію стандартної (кнопкової) клавіатури. Дану частину мобільного найчастіше ще називають «тачскрін», і збої в його роботі - явище досить часте.

Більше ...

Причини поломки

Причин чому сенсорний екран у смартфона виходить з ладу може бути маса. Найчастіше винна в поломці обладнання завжди в користувачах, що не дотримуються елементарних правил безпечного використання. Якщо заздалегідь подбати і придбати захисну плівку, чохол і інші аксесуари, в цьому випадку у Вас швидше за все буде можливість захистити свій телефон від різного роду механічних впливів. У будь-якому випадку, після сильного удару об підлогу, попадання всередину води або інших відомих причин тачскрін в пристрої може швидше за все "вийти з ладу".

Як заощадити на ремонті сенсора на телефоні lg?

Сенсори на телефоні lg розташовані над дисплеєм, і якщо раптом ви помітили, що якась частина на екрані "не відгукується", то швидше за все в цьому провина не екрану, а сенсора. Зрозумівши це, панельку можливо буде швидко поміняти, та й ціна цієї "деталі" не надмірно "кусається". При цьому, хоч цю проблему і не можна назвати важкою, вона зажадає оперативного втручання, так як неповноцінно працючий екран не дозволяє людині нормально користуватися мобільним пристроєм. Тому, єдино вірним рішенням у разі поломки є звернення в один з ремонтних майстерень в Україні, а перед цим необхідно у нас купити тачскрін для телефону lg на офіційному веб-порталі. На сайті сма, Ви можете прямо зараз придбати і інші оригінальні комплектуючі для мобільного телефону, які відрізняються високою надійністю, неперевершеною якістю і довговічністю.

Купити тачскрін для телефону lg у нас - швидко, вигідно, надійно - телефонуйте! Звертайтеся, ми завжди щиро раді кожному нашому клієнту!