Сенсорні панелі (тачскрін) для телефонів Nokia

Сортування:
5
Сенсор (тачскрін) Nokia X чорний Original TW 166 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.0" (Дюймів)
3
Сенсор (тачскрін) Nokia 920 Lumia тонований Original TW 332 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.5" (Дюймів)
Сенсор (тачскрін) Nokia Lumia 521 чорний Original TW 221 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.0" (Дюймів)
4
Сенсор (тачскрін) Nokia 820 чорний Original TW 249 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.3" (Дюймів)
4
Сенсор (тачскрін) Microsoft Lumia 535 (TC2С rev 2) чорний Or ... 111 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 5.0" (Дюймів)
5
Сенсор (тачскрін) Nokia 532/435 чорний Original TW 166 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.0" (Дюймів)
5
Сенсор (тачскрін) Nokia 435 чорний Original TW 194 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.0" (Дюймів)
5
Сенсор (тачскрін) Nokia X2 чорний Original TW 180 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.3" (Дюймів)
Сенсор (тачскрін) Nokia 830 чорний Original TW 332 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 5.0" (Дюймів)
5
Сенсор (тачскрін) Nokia 630 Lumia чорний Original TW 194 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.5" (Дюймів)
4
Сенсор (тачскрін) Nokia Asha 503 чорний Original TW 144 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3"
4
Сенсор (тачскрін) Nokia Asha 502 чорний Original TW 138 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3"
Сенсор (тачскрін) Nokia 600 чорний Original TW 166 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3.2"
4
Сенсор (тачскрін) Nokia 311 Asha чорний зі скотчем High Copy 138 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 3"
3
Сенсор (тачскрін) Nokia X чорний High Copy 138 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.0" (Дюймів)

Сенсор на мобільний телефон Nokia - вигідно і доступно

Навіть найвідоміший мобільний бренд, такий, як Nokia, не може похвалитися вічною якістю, час від часу потрібно проводити ремонт гаджетів. Практично всі сучасні моделі мобільних телефонів оснащуються сенсором, одночасно це зручно і проблемно, адже саме тачскрін пошкоджується найчастіше і вимагає негайної заміни, виводячи пристрій з робочого стану. Щоб вирішити цю проблему, необхідно купити тачскрін для телефону Nokia, що можна з легкістю зробити, якщо відома модель і конфігурація обладнання. Нижче пропонується розглянути, що собою представляють запчастини в даній категорії і чому так важлива їх покупка.

Більше ...

Сенсор на телефон Nokia

Зробивши невеличкий екскурс в історію можна побачити, що Нокія фактично була першою компанією, масово запустила в серію смартфони з сенсорними екранами (у 2008 році в продаж вийшов смартфон 5800 Xpress Music, відмінною рисою якого було прогресивне на той момент звучання і якісний сенсорний екран). З тих пір бренд переключився на створення смартфонів і сьогодні лінійка пристроїв нараховує вже більше декількох десятків різних моделей. Відмінною особливістю, яка виділяє сенсор на телефон Nokia, є якість, адже це імідж і престиж бренду. В Україні можна оптом купити оригінальні сенсорні екрани для різних смартфонів, стільникових телефонів.

Купівля тачскріну

Виріб поставляється в спеціальній плівковій упаковці (додатково, в комплект входить тканинна серветка для зручності очищення екрана перед підключенням запчастини). Сьогодні можна купити тачскрін для телефону Nokia будь-якої моделі, як з останніх модифікацій, так і більш ранніх. Варто відзначити, виробник вже традиційно для Нокії передбачив сумісність в рамках однієї або навіть декількох модифікацій. Наприклад, це стосується тачскрінів для серії Asha, частина з яких уніфікована і може бути замінена (сумісність слід спочатку перевірити, щоб не придбати ті тачскріни, в яких немає необхідності).