Тачскрін Samsung J100

Сортування:
5
Сенсор (тачскрін) Samsung j100 Galaxy j1 Space сірий Origina ... 171 грн. Додати в порівняння Колір: Сірий / Діагональ дисплею: 4.3" (Дюймів)
5
Сенсор (тачскрін) Samsung j100 Galaxy j1 білий Original TW 171 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Діагональ дисплею: 4.3" (Дюймів)
5
Сенсор (тачскрін) Samsung j100 Galaxy j1 золотистий Original ... 171 грн. Додати в порівняння Колір: Золотий / Діагональ дисплею: 4.3" (Дюймів)

Сенсорна панель на Samsung J100

Коли тачскрін через вологу або різке падіння мобільного телефону Samsung J100 раптово не відгукується на кожне доторкання, на ньому з'явилися неприємні тріщини, смужки, або поглиблення, то його обов'язково треба змінити на новий. Виконати це можна дивно в якомога найкоротші терміни і без клопотів. Отримати наш фірмовий дисплей із сенсорною панеллю до Samsung J100 - це ідеальне рішення, якщо Ви хвилюєтеся про свій гаджет, а недорога вартість сподобається кожному клієнту. Першокласний показник якості, новітні техніки збірки сенсорної панелі і безліч кольорів відчутно відрізняють його від аналогів. Відтепер користуватися таким мобільним телефоном виявиться набагато більш комфортно і легко.