Тачскрін Samsung G532F Galaxy J2 Prime

Сортування:
4
Сенсор (тачскрін) Samsung G532 Galaxy J2 Prime білий Origina ... 214 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Діагональ дисплею: 5.0" (Дюймів)
Сенсор (тачскрін) Samsung G532 Galaxy J2 Prime сірий Origina ... 186 грн. Додати в порівняння Колір: Сірий / Діагональ дисплею: 5.0" (Дюймів)
Сенсор (тачскрін) Samsung G532 Galaxy J2 Prime золотистий Or ... 186 грн. Додати в порівняння Колір: Золотий / Діагональ дисплею: 5.0" (Дюймів)

Сенсорна панель на Samsung G532F Galaxy J2 Prime

Якщо сенсорний екран через вологість або різке падіння мобільного телефону Samsung G532F Galaxy J2 Prime непередбачено не відреагує на всілякі доторки, на ньому проступили неприємні мікротріщини, стирання або вищербини, то його в обов'язковому порядку треба поміняти на новий. Зробити це можна на диво миттєво і без особливих зусиль. Придбати наш високонадійний сенсорний екран до Samsung G532F Galaxy J2 Prime - це прекрасне рішення, якщо Ви переживаєте про свій гаджет, а бюджетна ціна до смаку кожному споживачеві. Підвищений показник якості, новаторські технології створення сенсора і різноманітність кольорів абсолютно відокремлюють його посеред схожих. Надалі проводити час з цим мобільним телефоном стане більш комфортно і невимушено.