Тачскрін Samsung G531H

Сортування:
4
Сенсор (тачскрін) Samsung G531H Galaxy Grand Prime сірий Ori ... 129 грн. Додати в порівняння Колір: Сірий / Діагональ дисплею: 5.0" (Дюймів)
Сенсор (тачскрін) Samsung G531H Galaxy Grand Prime білий Ori ... 129 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Діагональ дисплею: 5.0" (Дюймів)
5
Сенсор (тачскрін) Samsung G531H Galaxy Grand Prime золотисти ... 186 грн. Додати в порівняння Колір: Золотий / Діагональ дисплею: 5.0" (Дюймів)
Сенсор (тачскрін) Samsung G531H Galaxy Grand Prime чорний Or ... 263 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 5.0" (Дюймів)

Сенсорна панель на Samsung G531H

У випадку, якщо сенсорний екран через вологу або падіння смартфона Samsung C3300 непередбачено не зреагує на всі натискання, на ньому проступили прикрі щілини, пошкодження або вищербини, то його в обов'язковому порядку потрібно поміняти на новий. Влаштувати це можна феноменально в найкоротші терміни і без зусиль. Купити наш довговічний сенсорний екран для Samsung C3300 - це чудове рішення, коли Ви думаєте про свій гаджет, а демократична вартість сподобається кожному споживачеві. Високий ступінь якості, сучасні методи створення сенсорної панелі і різноманітність відтінків в значній мірі виділяють її серед схожих. Тепер проводити час з цим смартфоном стане набагато комфортніше і простіше.