Тачскрін Samsung G361H Galaxy Core Prime

Сортування:
5
Touchscreen (сенсор) для телефону Samsung G361H Galaxy Core ... 157 грн. Додати в порівняння Колір: Сірий / Діагональ дисплею: 4.5" (Дюймів)
5
Touchscreen (сенсор) для телефону Samsung G361H Galaxy Core ... 171 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Діагональ дисплею: 4.5" (Дюймів)
4
Touchscreen (сенсор) для телефону Samsung G361H Galaxy Core ... 171 грн. Додати в порівняння Колір: Сірий / Діагональ дисплею: 4.5" (Дюймів)
Сенсор (тачскрін) Samsung G361H Galaxy Core Prime білий High ... 171 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Діагональ дисплею: 4.5" (Дюймів)
Touchscreen (сенсор) для телефону Samsung G361H Galaxy Core ... 157 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Діагональ дисплею: 4.5" (Дюймів)
Touchscreen (сенсор) для телефону Samsung G361H Galaxy Core ... 157 грн. Додати в порівняння Колір: Срібний / Діагональ дисплею: 4.5" (Дюймів)

Сенсорна панель на Samsung G361H Galaxy Core Prime

У випадку, якщо сенсорна панель через вологість або різке падіння телефону Samsung G361H Galaxy Core Prime раптово не відгукується на всілякі доторки, на ньому проступили некрасиві тріщини, смужки або поглиблення, то його в будь-якому випадку необхідно замінити на новий. Виконати це можливо неймовірно оперативно і нескладно. Придбати наш довговічний дисплей із сенсорною панеллю до Samsung G361H Galaxy Core Prime - це прекрасне рішення, коли Ви хвилюєтеся про свій гаджет, а демократична вартість сподобається будь-якому покупцеві. Першокласний стандарт якості, новаторські методи виготовлення сенсорної панелі і широкий вибір відтінків різко виділяють його між подібних. Відтепер користуватися цим мобільним телефоном стане незрівнянно зручно і невимушено.