Шлейф для Apple iPad 2 антени Wi-FI Original TW

Артикул товара: 24168
  • Є в наявності
97 грн.
ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ У СОЦМЕРЕЖАХ:

4 з 5. Оцінок: 1
Короткий опис: Модель iPad: Apple iPad 2, 3, 4 / Призначення: на антену / Клас якості: Original TW / Колір: Чорний

Опис шлейф для Apple iPad 2 антени Wi-FI Original TW

Шлейф для планшета

Apple iPad 2

Шлейф - одна з найбільш вразливих запчастин. На нашому сайті ви можете купити оригінальний шлейф із заводу-виробника відмінної якості або копію за хорошою ціною. Купити шлейф сьогодні не складає особливої проблеми . Все, що вам треба - вибрати необхідний шлейф і оформити замовлення, і ми доставимо його вам в найкоротші терміни, або можете забрати замовлення в одному з наших пунктів видачі товару.

Класи якості шлейфів:

Копія ААА клас - це стандартна копія . Для виготовлення таких шлейфів використовуються матеріали нижчої якості ніж в оригіналу. Шлейф даного класу якості може зноситися швидше.

HighCopy – цетакож копія, але дуже високої якості з довгим терміном служби. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів і майже не відрізняється від оригіналу.

OriginalTW – китайський оригінал шлейфа. Не поступається оригіналу в довговічності, якості матеріалів та точності виготовлення.

Original 100% - це шлейф, виготовлений на заводі-виробнику телефону. Він повністю відповідає всім головним критеріям оцінки якості цих запчастин.

Характеристики шлейф для Apple iPad 2 антени Wi-FI Original TW

  • Модель iPad Apple iPad 2, 3, 4
  • Призначення на антену
  • Клас якості Original TW
  • Колір Чорний

Відгуки про шлейф для Apple iPad 2 антени Wi-FI Original TW

0 коментарі
Оцініть: