Шлейф Apple iPhone 3G/3GS на чорний роз'єм HF High Copy used

Артикул товара: 26354
  • Немає в наявності
90 грн.
ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ У СОЦМЕРЕЖАХ:

4 з 5. Оцінок: 1
Короткий опис: Сумісність із iPhone: iPhone 3G , iPhone 3GS / Призначення: на роз'єм HF / Клас якості: High Copy / Колір: Чорний

Опис шлейф Apple iPhone 3G/3GS на чорний роз'єм HF High Copy used

Шлейф для мобільного телефону

iPhone 3G/3GS

Шлейф для мобільного телефону - одна з найбільш вразливих запчастин мобільного телефону. Шлейфи розкладних моделей мобільних телефонів зношуються досить швидко, саме тому такі шлейфи вважаються найслабкішим місцем. На нашому сайті ви можете купити оригінальний шлейф із заводу-виробника відмінної якості або копію за хорошою ціною. Купити шлейф сьогодні не складає особливої проблеми . Все, що вам треба - вибрати необхідний шлейф і оформити замовлення, і ми доставимо його вам в найкоротші терміни, або можете забрати замовлення в одному з наших пунктів видачі товару.

Класи якості шлейфів:

Копія ААА клас - це стандартна копія . Для виготовлення таких шлейфів використовуються матеріали нижчої якості ніж в оригіналу. Шлейф даного класу якості може зноситися швидше.

HighCopy – цетакож копія, але дуже високої якості з довгим терміном служби. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів і майже не відрізняється від оригіналу.

OriginalTW – китайський оригінал шлейфа. Не поступається оригіналу в довговічності, якості матеріалів та точності виготовлення.

Original 100% - це шлейф, виготовлений на заводі-виробнику телефону. Він повністю відповідає всім головним критеріям оцінки якості цих запчастин.

Характеристики шлейф Apple iPhone 3G/3GS на чорний роз'єм HF High Copy used

  • Сумісність із iPhone iPhone 3G, iPhone 3GS
  • Призначення на роз'єм HF
  • Клас якості High Copy
  • Колір Чорний

Відгуки про шлейф Apple iPhone 3G/3GS на чорний роз'єм HF High Copy used

0 коментарі
Оцініть: