Шлейф Apple iPhone 5 з білим роз'ємом живлення, HF і мікрофоном High Copy

Артикул товара: 13145
  • Є в наявності
83 грн.
ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ У СОЦМЕРЕЖАХ:

4 з 5. Оцінок: 1
Короткий опис: Сумісність із iPhone: iPhone 5 / Призначення: на роз'єм живлення , на роз'єм HF / Комплектація: Мікрофон / Клас якості: High Copy / Колір: Білий

Опис шлейф Apple iPhone 5 з білим роз'ємом живлення, HF і мікрофоном High Copy

Шлейф для мобільного телефону

Apple iPhone 5

Шлейф для мобільного телефону - одна з найбільш вразливих запчастин мобільного телефону. Шлейфи розкладних моделей мобільних телефонів зношуються досить швидко, саме тому такі шлейфи вважаються найслабкішим місцем. На нашому сайті ви можете купити оригінальний шлейф із заводу-виробника відмінної якості або копію за хорошою ціною. Купити шлейф сьогодні не складає особливої проблеми . Все, що вам треба - вибрати необхідний шлейф і оформити замовлення, і ми доставимо його вам в найкоротші терміни, або можете забрати замовлення в одному з наших пунктів видачі товару.

Класи якості шлейфів:

Копія ААА клас - це стандартна копія . Для виготовлення таких шлейфів використовуються матеріали нижчої якості ніж в оригіналу. Шлейф даного класу якості може зноситися швидше.

HighCopy – цетакож копія, але дуже високої якості з довгим терміном служби. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів і майже не відрізняється від оригіналу.

OriginalTW – китайський оригінал шлейфа. Не поступається оригіналу в довговічності, якості матеріалів та точності виготовлення.

Original 100% - це шлейф, виготовлений на заводі-виробнику телефону. Він повністю відповідає всім головним критеріям оцінки якості цих запчастин.

Характеристики шлейф Apple iPhone 5 з білим роз'ємом живлення, HF і мікрофоном High Copy

  • Сумісність із iPhone iPhone 5
  • Призначення на роз'єм живлення, на роз'єм HF
  • Комплектація Мікрофон
  • Клас якості High Copy
  • Колір Білий

Відгуки про шлейф Apple iPhone 5 з білим роз'ємом живлення, HF і мікрофоном High Copy

0 коментарі
Оцініть: