Шлейф Apple iPhone 5S з датчиком освітлення та передньою камерою Original TW

Артикул товара: 29819
  • Є в наявності
170 грн.
ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ У СОЦМЕРЕЖАХ:

5 з 5. Оцінок: 1
Короткий опис: Сумісність із iPhone: iPhone 5S / Призначення: на датчик освітлення / Комплектація: Фронтальна камера / Клас якості: Original TW /

Опис шлейф Apple iPhone 5S з датчиком освітлення та передньою камерою Original TW

Шлейф для мобільного телефону - одна з найбільш вразливих запчастин мобільного телефону. Шлейфи розкладних моделей мобільних телефонів зношуються досить швидко, саме тому такі шлейфи вважаються найслабкішим місцем. На нашому сайті ви можете купити оригінальний шлейф із заводу-виробника відмінної якості або копію за хорошою ціною. Купити шлейф сьогодні не складає особливої проблеми . Все, що вам треба - вибрати необхідний шлейф і оформити замовлення, і ми доставимо його вам в найкоротші терміни, або можете забрати замовлення в одному з наших пунктів видачі товару.

Класи якості шлейфів:

Копія ААА клас - це стандартна копія . Для виготовлення таких шлейфів використовуються матеріали нижчої якості ніж в оригіналу. Шлейф даного класу якості може зноситися швидше.

HighCopy – цетакож копія, але дуже високої якості з довгим терміном служби. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів і майже не відрізняється від оригіналу.

OriginalTW – китайський оригінал шлейфа. Не поступається оригіналу в довговічності, якості матеріалів та точності виготовлення.

Original 100% - це шлейф, виготовлений на заводі-виробнику телефону. Він повністю відповідає всім головним критеріям оцінки якості цих запчастин.

Характеристики шлейф Apple iPhone 5S з датчиком освітлення та передньою камерою Original TW

  • Сумісність із iPhone iPhone 5S
  • Призначення на датчик освітлення
  • Комплектація Фронтальна камера
  • Клас якості Original TW

Відгуки про шлейф Apple iPhone 5S з датчиком освітлення та передньою камерою Original TW

0 коментарі
Оцініть: